بازی ایستگاه آخر (به انگلیسی: The Final Station) جدیدترین اثر کمپانی Oleg Sergeev می باشد که در سبک اکشن، ماجراجویی و ایندی عرضه شده است. دنیا به آخر رسیده است. اما برای شما همه چیز کاملا تمام نشده… حداقل فعلا نه! و اکنون شما با استفاده از ابزاری که در اختیار دارید می توانید در برابر انبوه آلودگی پیروز شوید که ابزار شما لوکوموتیوهای بسیار سنگین هستند که می توانید با آن ها از گروه های آلوده شده بگریزید. این ایستگاه نهایی است. سوال اصلی این است که شما خواهید توانست به بازماندگان کمک کنید یا اجازه می دهید از بین بروند. ماجراجویی آخرالزمانی در سراسر جهان در حال مرگ با یک قطار , روایتی داستانی جذاب در ۵ فصل , وجود ماموریت های مختف , وجود شخصیت های متفاوت و دشمنانی با تواتایی های منحصر به فرد , به دست آوردن منابع , کسب امتیاز و امکان ارتقا تجهیزات , وجود لوازم و مهمات بسیار محدود , امکان غارت سلاح های دشمنان و سپس فروش آنها در ایستگاه های قطار و گرافیک ۲ بعدی خاطره انگیز تنها بخشی از ویژگی های منحصر به فرد این بازی است .

The Final Station PC-GOG

The Final Station pc cover دانلود بازی The Final Station برای PC

تصاویری از محیط بازی:

The Final Station screenshots 01 small دانلود بازی The Final Station برای PC The Final Station screenshots 02 small دانلود بازی The Final Station برای PC

The Final Station screenshots 03 small دانلود بازی The Final Station برای PC The Final Station screenshots 04 small دانلود بازی The Final Station برای PC

The Final Station screenshots 05 small دانلود بازی The Final Station برای PC The Final Station screenshots 06 small دانلود بازی The Final Station برای PC

The world is over.But it’s not quite over for you… at least, not yet. And now that you’ve got thousands of tonnes of locomotive at your disposal, you’ve got the definite advantage over the infected hordes. This is The Final Station. The real question is whether or not you’ll help the survivors get to their destinations…. or let them die and loot their bodies. Sometimes people can be more trouble than they’re worth.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP and up
Processor: 1 Ghz and up
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Built in toaster
Storage: 300 MB available space
Additional Notes: Please don’t use your video card to make toast. Runs fine on integrated graphics cards

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) به نصب بازی بپردازید.

۳) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.