بازی Solitaire Detective The Frame-Up در سبک فکری می باشد که توسط Bigfishgames طراحی و منتشر شده است. وقتی جورج متهم به سرقت از جواهرفروشی می شود از دوست خود ماری درخواست کمک می کند تا بی گناهی او را ثابت کند. جورج عقیده دارد که گرفتار تله شده است اما این نظر او توسط قاضی تایید نمی شود. در این بازی ماری را همراهی خواهید کرد تا با جمع آوری اطلاعات مورد نیاز جورج را از این دردسر نجات دهید و عامل این جرم را پیدا کنید. برای موفقیت در بازی باید از هوش خود استفاده کنید و با فکر چاره ای برای حل معماها پیدا کنید. گرافیک زیبا و داستان هیجان انگیز از مهمترین امکاناتی می باشد که باعث جذابیت این بازی شده است.

Solitaire Detective The Frame-Up v1.0 PC-ZEKE

Solitaire Detective The Frame Up pc cover دانلود بازی Solitaire Detective The Frame Up برای PC

تصاویری از محیط بازی:

Solitaire Detective The Frame Up screenshots 01 small دانلود بازی Solitaire Detective The Frame Up برای PC Solitaire Detective The Frame Up screenshots 02 small دانلود بازی Solitaire Detective The Frame Up برای PC

There is nothing worse than being accused of a crime you didn’t commit. When Mary’s future groom is arrested and accused of robbing a jewelry store, Mary sets out to investigate because she was sure that George is innocent. Participate in Mary’s investigation which is full of twists and turns. Believe in yourself and justice, and find the true culprit!

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista/7/8/10

CPU: 1.0 GHz

RAM: 512 MB RAM

DirectX: 9.0

Hard Drive: 61,5 MB

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Solitaire Detective The Frame-Up-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.