بازی Ricky Raccoon در سبک فکری می باشد که توسط bigfishgame طراحی و منتشر شده است. یک سفر بزرگ برای یافتن یک راکون کوچک! جمله ای که برای توصیف تمام این بازی کافی است. ماجراجویی توسط شما برای یافتن راکون آغاز شده است که چاره جز به سرانجام رساندن آن ندارید. این سفر تا رودخانه آمازون ادامه خواهد داشت و شما در این مسیر باید چالش های بسیاری را پشت سر بگذارید. خوشبختانه در مسیر با ریکی پدربزرگ آشنا خواهید شد که تاثیر زیادی در به اتمام رساندن بازی دارد. او یک شکارچی گنج مشهور و برجسته است که به شما ملحق شده است تا در یافتن راکون به شما کمک کند.

Ricky Raccoon v1.0-ZEKE

Ricky Raccoon pc cover دانلود بازی Ricky Raccoon برای PC

Ricky Raccoon screenshots 01 small دانلود بازی Ricky Raccoon برای PC Ricky Raccoon screenshots 02 small دانلود بازی Ricky Raccoon برای PC

A big trip for a small raccoon! In this lovingly crafted and colorful Match-3 adventure you travel all the way to the Amazon River. You’ll accompany Ricky Raccoon. This young raccoon is going to embark on his very first treasure hunt! Luckily, Ricky’s grandpa, a notable and famous treasure hunter, is going to join you, too. Will they ever find the long-lost Aztec treasure?

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista/7/8/10

CPU: 1.0 GHz

RAM: 512 MB RAM

DirectX: 9.0

Hard Drive: 538 Mb.

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Ricky Raccoon-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.