بازی Phantaruk در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Polyslash طراحی و منتشر شده است. محدودیت های جسمی و روحی انسان ها را فراگرفته و مانع پیشرفت آن ها می شود، تعداد زیادی از انسان ها از این محدودیت ها پیروی می کنند و برنامه ای برای آینده خود در نظر ندارند اما برخی دیگر در تلاش برای رهایی از این مشکلات هستند به همین منظور باید از توانایی های فراوانی برخوردار باشند تا در هنگام مواجهه با چالش ها به سرعت راهی برای عبور از آن پیدا کنند. وقایع بازی از درون یک سفینه به نام Purity-02 آغاز می شود که پس از سال ها به خرابه ای تبدیل شده است و اکنون شما باید در این سفینه به دنبال اطلاعاتی به منظور رسیدن به هدف خود باشید ولی در این سفینه افرادی به دنبال شما هستند تا از پیشرفت شما جلوگیری کنند.

Phantaruk PC-CODEX

Phantaruk pc cover دانلود بازی Phantaruk برای PC

تصاویری از محیط بازی:

Phantaruk screenshots 01 small دانلود بازی Phantaruk برای PC Phantaruk screenshots 02 small دانلود بازی Phantaruk برای PC

Phantaruk screenshots 03 small دانلود بازی Phantaruk برای PC Phantaruk screenshots 04 small دانلود بازی Phantaruk برای PC

Phantaruk screenshots 05 small دانلود بازی Phantaruk برای PC

For long has the humanity been constrained by limits of human body. Most have accepted the imperfection of flesh, but some sought for liberation. To pursue the dream of creating a post-human being – to achieve ideas of transhumanism – is the driving force behind H+ Corporation. Within its facilities technology and homo sapiens became one entity. An organism devoid of humanity’s biological weaknesses. You board the spaceship Purity-02 – prime complex of the H+ Corporation. The dream shatters to a nightmare when you realize what has become of Purity-02. Once a research vessel, it has turned into a deadly, deserted trap. To flee Purity-02 you have to investigate the mysteries of the ship. With every passing minute the chances of survival grow slim. Infected with a parasite emitting deadly toxins, you struggle against havoc being wrought within your body. But there is yet a greater danger to evade. A beast is roaming the ship. A creature known from long-forgotten fables and ancient myths. It could prowl around in any shadow and lurk behind any corner. You must plan your every move. You must survive the infection.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, VISTA, 7 SP1+, 8, 10

Processor: CPU: SSE2 instruction set support

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Graphics card with DX9 (shader model 3.0) capabilities

DirectX: Version 9.0

Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP, VISTA, 7 SP1+, 8, 10

Processor: CPU: SSE2 instruction set support

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Graphics card with DX9 (shader model 3.0) capabilities

DirectX: Version 9.0

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

CODEX Release

  دانلود به صورت پارت های ۲گیگابایتی:

دانلود پارت ۱Direct Link

دانلود پارت ۲Direct Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.