بازی Obduction توسط اعضای استودیو Cyan در دست تولید است. بازی سازانی که بیش از دو دهه قبل با طراحی و تولید بازی Myst توانستند توجه بسیاری از بازی دوستان را به سوی خود جلب نمایند و در امر طراحی عناوین ماجرایی خود را صاحب سبک جلوه دهند. در مجموع بازی Obduction ادامه ی همان راهی خواهد بود که اعضای استودیو Cyan با بازی Myst مدت ها پیش آن را آغاز کرده اند و اگر چه این تجربه ی جدید در بخش گیم پلی خود کم و بیش با تجربه ی قدیمی اعضای استودیو Cyan در دنیای بازی های کامپیوتری یعنی بازی Myst متفاوت خواهد بود اما در کل بازی Obduction را هم می توان همانند بازی Myst عنوانی ماجرایی لقب داد که مهم ترین بخش گیم پلی آن بر روی حل کردن معما های مختلف پایه ریزی شده است. شاید مهم ترین شباهت بازی Obduction با مهم ترین بازی ساخته شده به دست اعضای استودیو Cyan یعنی بازی Myst ، تاکید و تمرکز گیم پلی این بازی بر فرآیند جستجو در محیط باشد. به عبارت بهتر همانند بازی Myst ، در بازی Obduction نیز بازیباز برای پیش برد وقایع داستانی این اثر، نیاز به جستجوی مستمر در محیط این بازی خواهد داشت و در مجموع فرآیند کند و کاو در محیط بازی Obduction یکی از ارکان اصلی بخش گیم پلی این اثر را تشکیل می دهد.

Obduction PC-CODEX

Obduction pc cover دانلود بازی Obduction برای PC

داستان بازی Obduction بر ربوده شدن بازیباز توسط موجودات فضایی مرموز و عجیب تمرکز یافته است. به بیان دقیق تر در آغاز بازی Obduction یک شی مرموز فضایی بنا به دلایلی نا معلوم بازیباز را به سیاره ای نا شناخته منتقل می سازد. سیاره ای ای که اگر چه با زمین تفاوت های فراوانی دارد، اما شباهت های متعددی را هم می توان میان محیط آن با محیط آشنای زمین جستجو کرد. با این حال تمام تلاش قهرمان داستان این بازی (که هنوز هویت او به طور کامل مشخص به نظر نمی رسد) بر این است تا به هر شکل ممکن خود را از محیط عجیب و نا شناخته ای که به شکل نا خواسته در آن حضور یافته است رهایی بخشیده و هر چه زود تر به خانه باز گردد. در این میان تمامی ارکان گیم پلی بازی Obduction نیز بر روی همین هدف اساسی تمرکز یافته اند و تمام جستجو های بازیباز در محیط بازی Obduction و حل کردن معما های موجود در محیط این اثر به منظور رهایی از محیط این سیاره و بازگشت به زمین طراحی شده است. سوای این قضیه نوع روایت بازی Obduction از زاویه ی دوربین اول شخص صورت می پذیرد و نوع رابط کاربری این اثر و فضای حاکم بر محیط این بازی به گونه ای طراحی شده است تا تجربه کنندگان بازی Obduction بتوانند به طور کامل در محیط این بازی غرق شوند. در کنار موارد فوق، تجربه کنندگان بازی Obduction در طول این بازی تصمیمات مهم فراوانی را هم اتخاذ خواهند کرد که مجموع آن ها بر سرنوشت بازیباز و نوع رقم خوردن پایان بازی Obduction تاثیر گذار خواهد بود.

منبع توضیحات: سخت افزار مگ

 

تصاویری از محیط بازی:

Obduction screenshots 01 small دانلود بازی Obduction برای PC Obduction screenshots 02 small دانلود بازی Obduction برای PC

Obduction screenshots 03 small دانلود بازی Obduction برای PC Obduction screenshots 04 small دانلود بازی Obduction برای PC

Obduction screenshots 05 small دانلود بازی Obduction برای PC

From Cyan, the indie studio that brought you Myst and Riven comes a whole new adventure that will become your world.

As you walk beside the lake on a cloudy night, a distant thunderclap demands your attention. A curious, organic artifact falls from the starry sky and inexplicably, without asking permission, transports you across the universe. You’ve been abducted from your cozy existence and added into an alien landscape with a stereotypical Kansas farmhouse, a white picket fence, and a rather bizarre little ghost town – well… almost ghost town. Adding to the oddity, you discover a strangely kluged kiosk that reassuringly welcomes you to Hunrath.

The new worlds of Obduction reveal their secrets only as you explore, coax, and consider them. And as you bask in the otherworldly beauty and explore through the enigmatic landscapes, remember that the choices you make will have substantial consequences. This is your story now.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1 64 bit or newer
Processor: CPU Intel i5-2500 equivalent or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 660 GTX w/1GB / AMD 7700 series w/1GB equivalent or better
Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64 bit
Processor: CPU Intel i5-4590 equivalent or better
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 w/4 GB / AMD R9 290 w/4 GB equivalent or better
Storage: 20 GB available space
Additional Notes: SSD highly recommended

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

CODEX Release

 

دانلود به صورت پارت های ۲گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ : Direct Link

دانلود پارت ۲ : Direct Link

دانلود پارت ۳ : Direct Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.