بازی Miko Mole در سبک فکری می باشد که توسط Bigfishgames طراحی و منتشر شده است. در این بازی به شخصیت بامزه مایکو می پیوندید، او در تلاش است تا به ارباب دزدها تبدیل شود اما برای این هدف باید الماس های زیادی را جمع آوری کند و شما در این امر به او کمک خواهید کرد. در ۶ دنیای مختلف به همراه ۴۰ مرحله چالش برانگیز باید با معماها و موانع بازی روبرو شوید که عبور از آن ها نیازمند دقت فراوان و هوش عالی می باشد اما در کنار شما گروه های دیگری از جمله خفاش ها و موش ها برای رسیدن به عنوان ارباب حاضر به انجام هر عمل شیطانی هستند و شما در هنگام حل معماها باید مراقبت این موجودات باشید تا در دام آن ها گرفتار نشوید.

Miko Mole v1.0 PC-ZEKE

Miko Mole pc cover دانلود بازی Miko Mole برای PC

تصاویری از محیط بازی:

Miko Mole screenshots 01 small دانلود بازی Miko Mole برای PC Miko Mole screenshots 02 small دانلود بازی Miko Mole برای PC

Join the charismatic Miko on his mission to become a master thief by collecting enough diamonds on each level. This captivating adventure includes six challenging environments with 40 levels per world for an impressive 240 total levels. Dig down, dig deep, and uncover precious gems for Miko, but be careful, as each level requires quick reflexes and cunning strategy.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista/7/8/10

CPU: 1.8 GHz

RAM: 1024 MB RAM

DirectX: 9.0

Hard Drive: 157 MB

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Miko Mole-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.