بازی Midnight Calling Jeronimo Collectors Edition در سبک فکری می باشد که توسط Bigfishgames طراحی و منتشر شده است. داستان بازی درباره فردی می باشد که خواهرش به بیماری عجیبی مبتلا شده است که هیچ دارویی توانایی مقابله با آن را ندارد. این فرد پس از تحقیق فراوان متوجه می شود که تنها یک نفر می تواند به خواهرش کمک می کند و او جادوگری ماجراجو می باشد که در جنگل زندگی می کند اما برای رسیدن به جادوگر باید چالش های پیچیده فراوانی را پشت سر بگذارد که اگر در آن ها شکست بخورد ممکن است خواهرش را از دست بدهد. شما باید به این فرد کمک کنید تا تصمیمات درستی برای عبور از این چالش ها بگیرید ولی در کنار چالش باید با معماهایی روبرو شوید که حل آن ها نیازمند وقت فراونی است، امکانی که شما باید در این بازی بسیار مراقب آن باشید زیرا در این بازی زمان حرف اول را می زند.

Midnight Calling Jeronimo Collectors Edition v1.0 PC-ZEKE

Midnight Calling Jeronimo Collectors Edition pc cover دانلود بازی Midnight Calling Jeronimo Collectors Edition برای PC

تصاویری از محیط بازی:

House of 1000 Doors Serpent Phrame Collectors Edition screenshots 01 small دانلود بازی Midnight Calling Jeronimo Collectors Edition برای PC House of 1000 Doors Serpent Phrame Collectors Edition screenshots 02 small دانلود بازی Midnight Calling Jeronimo Collectors Edition برای PC

Elephant Games proudly presents the next installment of the Midnight Calling series! Your sister’s dying, and her only hope is a magical potion. What’s the problem? The only person who has the ingredients is the vicious forest witch! Your thieving days are behind you, but drastic times call for drastic measures. Can you save your sister before it’s too late? Find out in this spine-tingling hidden object puzzle adventure!

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

CPU: 1.4 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 804 MB

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Midnight Calling – Jeronimo Collectors Edition-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.