بازی Master Of Marbles در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو Steve Fox طراحی شده است. این بازی به صورت ۳D می باشد و شما ماموریت دارید تا به دنبال سنگ های مرمر بروید. افرادی که بتوانند این سنگ را پیدا کنند، پادشاه خواهند شد و دارای مهارت های فراوانی می شوند به همین دلیل افراد زیادی به دنبال آن رفتند اما همیشه شکست خورده اند. ماجراجویی که آغاز کرده اید در ۵۵ سطح متفاوت رخ می دهد که در هر یک با چالشی جذاب روبرو می شوید. باید بسیار سریع باشید تا در دام مشکلات و خطرناک بازی نیافتید زیرا اینکار بازی را پیچیده تر می کند و شما باید وقت بیشتری برای اتمام بازی بگذارید.

Master Of Marbles PC-HI2U

Master Of Marbles pc cover دانلود بازی Master Of Marbles برای PC

Master Of Marbles screenshots 02 small دانلود بازی Master Of Marbles برای PC Master Of Marbles screenshots 03 small دانلود بازی Master Of Marbles برای PC

Master Of Marbles screenshots 04 small دانلود بازی Master Of Marbles برای PC Master Of Marbles screenshots 05 small دانلود بازی Master Of Marbles برای PC

Master Of Marbles screenshots 01 small دانلود بازی Master Of Marbles برای PC

Looking for a new marble game that is 3D and looks great? Well the next generation marble game you have been waiting for has arrived! Everything you love about marble games, updated for modern gaming technology capabilities. Levels have been developed with skilled players in mind. You will master your skills and prepare yourself for the next challenge. The game has been developed using Unreal Engine 4. Complete 55 unique levels and unlock 55 new marble skins. Replay levels to get the fastest times possible to master the game. Play for fun, play for the challenge, and of course, bragging rights! Are you the master?

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 x64

Processor: 2ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 260

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 x64

Processor: 3ghz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 970

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

HI2U Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.