بازی Magic Cards Solitaire Collectors Edition در سبک فکری می باشد که توسط Bigfishgames طراحی و منتشر شده است. به دنیای رازآلود و اسرارآمیزی می پیوندید که توسط جادو احاطه شده است. در این بازی شما می توانید شانس خود را به چالش بکشید تا با عبور از معماها به اهداف خود برسید. اسرار و اشیای پنهانی در سراسر بازی وجود دارد که باید آن ها را کشف کنید زیرا به شما کمک زیادی در بازی می کنند. وظیفه مهم شما یافتن کارت های جادویی می باشد ولی فرصت های محدودی در اختیار دارید که انتخاب های اشتباه منجر به شکست شما می شود و باید دوباره از ابتدا بازی را شروع کنید.

Magic Cards Solitaire Collectors Edition v1.0 PC-ZEKE

Magic Cards Solitaire Collectors Edition pc cover دانلود بازی Magic Cards Solitaire Collectors Edition برای PC

تصاویری از محیط بازی:

Magic Cards Solitaire Collectors Edition screenshots 01 small دانلود بازی Magic Cards Solitaire Collectors Edition برای PC Magic Cards Solitaire Collectors Edition screenshots 02 small دانلود بازی Magic Cards Solitaire Collectors Edition برای PC

Play your way through exciting levels of Solitaire and experience many adventures in this mystical world that’s full of secrets! Discover magical artifacts which will be of great help during your journey. Win valuable trophies and solve thrilling riddles!

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8

CPU: 2.0 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 73 MB

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Magic Cards Solitaire Collectors Edition-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.