بازی Knifflis در سبک فکری می باشد که توسط Bigfishgames طراحی و منتشر شده است. چهار ژانر محبوب در این بازی قرار گرفته که هر کدام ویژگی خاصی را به بازی افزوده اند. چالش ها و معماهایی در میان شما و هدفتان قرار دارد که باید آن ها را پشت سر بگذارید اما این امر در برخی موارد بسیار سخت و دشوار می شود. بزرگترین دشمن شما ارباب اهریمن Sudoku می باشد که با ایجاد کردن معماها جدید و پیجیده شما را به دردسر می اندازد. در آغاز بازی فردی جوان و مبتدی خواهید بود که تجربه ای برای مقابله با Sudoku ندارد به همین دلیل ممکن است با مشکل روبرو شوید اما هرچه مراحل بیشتری پشت سر بگذارید مهارت های شما افزایش و توانایی های اهریمن کاهش می یابد. ۱۲۰ مرحله سرگرم کننده در بازی وجود دارد که شما می توانید در سطوح مختلف ذهن و مهارت های خود را به چالش بکشید.

Knifflis v1.0-ZEKE

Knifflis pc cover دانلود بازی Knifflis برای PC

Knifflis screenshots 01 small دانلود بازی Knifflis برای PC Knifflis screenshots 02 small دانلود بازی Knifflis برای PC

Four beloved puzzle game genres are combined into one! Enjoy a challenging round of mahjongg, put your combinatorial skills to the test in a mega mix of match-3 levels, master the most devilish of Sudoku challenges and solve tricky puzzles with your eagle eyes. Knifflis isn’t just a treat for your cerebellum – your eyes will also marvel at the lovingly drawn graphics and your ears will dance to the playful sound effects! Young or old, beginner or expert, Knifflis has just the right puzzle entrees on the menu to satisfy any appetite. Embark on an exciting puzzle adventure! Take your grey matter on a stimulating world-tour through more than 120 brain-teasing levels.

 

۱۲۰+ levels of brain-teasing fun!

4 beloved puzzle genres in one game

Lovingly drawn graphics

For beginners and experts alike

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10

CPU: 600 Mhz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 114 MB

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Knifflis-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.