بازی House of 1000 Doors Serpent Phrame Collectors Edition در سبک فکری می باشد که توسط Bigfishgames طراحی و منتشر شده است. به خانه ۱۰۰۰ در بازخواهید گشت اما اینبار برای نجات بشریت از نابودی، چالشی متفاوت و خطرناک تر نسبت به گذشته که می تواند منجر به مرگ شما شود. مارهای غول پیکر و باستانی کلید ورود به این دنیا را به دست آورده اند و با تمام قدرت در حال تخریب ساختار زمین هستند. این موجودات شهرها را به ویرانه ای تبدیل کرده اند و ساکنین آن را با بی رحمی تمام از بین برده اند و اگر با آن ها مقابله نشود ممکن است زمین و ساکنین آن را نابود کنند اما این مارها از جادویی برخوردار هستند که مانع نابودی آن ها می شود. ماموریت شما در این بازی سفربه چهار زمان مختلف به منظور بدست آوردن اشیا و اطلاعات لازم برای از بین بردن این موجودات است.

House of 1000 Doors Serpent Phrame Collectors Edition v1.0 PC-ZEKE

House of 1000 Doors Serpent Phrame Collectors Edition pc cover دانلود بازی House of 1000 Doors Serpent Phrame Collectors Edition برای PC

تصاویری از محیط بازی:

House of 1000 Doors Serpent Phrame Collectors Edition screenshots 01 small دانلود بازی House of 1000 Doors Serpent Phrame Collectors Edition برای PC House of 1000 Doors Serpent Phrame Collectors Edition screenshots 02 small دانلود بازی House of 1000 Doors Serpent Phrame Collectors Edition برای PC

Return to the House of 1,000 Doors to save mankind from annihilation! Giant snakes have burst out of the Earth and are wreaking destruction across every continent. From the smoking rubble of a ruined city, the House rises to the clouds, and a mysterious stranger rescues Kate from certain death and brings her to the strange dwelling. Her mission: to travel back in time to four different epochs to gather the elements needed to activate a machine that can destroy the ancient beasts.Your journey as you guide Kate will challenge you. As you scour each jaw-dropping location for the items you need, you will face a terrifying serpent god, save a medieval girl from a mad inquisitor, and stop the plans of an evil Roman emperor. You’ll also search for hidden objects, solve mind-bending puzzles, and beat clever mini-games as a story of remarkable imagination unfolds with each step forward. The House serves as a portal to many adventures – and this is one of its greatest.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8

CPU: 1.6 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 898 MB

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی House of 1000 Doors Serpent Phrame Collector’s Edition-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.