بازی Hidden Expedition Midgards End Collectors Edition در سبک فکری می باشد که توسط Bigfishgames طراحی و منتشر شده است. یک حمله تروریستی در اسکاندیناوی باعث ایجاد آشوبی در میان مردم شده است. این حمله در هنگام سخنرانی فردی به نام Sega در مرکز شهر آغاز شد و آسیب های بسیار زیادی به دنبال داشت. در این بازی یک کارگاه خبره را هدایت خواهید کرد که ماموریت مهمی به او سپرده شده است. او باید به این شهر سفر کند و دلیل این حمله را کشف کند اما این تنها وظیفه او نیست، این کارگاه باید به دنبال دستگیری این گروه باشد ولی این امر می تواند زندگی او را در معرض مرگ قرار دهد به همین دلیل باید مراقب باشید تا گرفتار تله دشمن نشوید. شما این امکان را دارید تا در برخی مواقع از دوستان خود برای حل معماها و عبور از چالش ها کمک بگیرید.

Hidden Expedition Midgards End Collectors Edition v1.0 PC-ZEKE

Hidden Expedition Midgards End Collectors Edition pc cover دانلود بازی Hidden Expedition Midgards End Collectors Edition برای PC

تصاویری از محیط بازی:

Hidden Expedition Midgards End Collectors Edition screenshots 01 small دانلود بازی Hidden Expedition Midgards End Collectors Edition برای PC Hidden Expedition Midgards End Collectors Edition1 screenshots 02 small دانلود بازی Hidden Expedition Midgards End Collectors Edition برای PC

On your toes, Agent! Someone has just attacked the H.E.L.P. academy, breaking into the vault and making off with an ancient map. All signs point to an inside job, but who would be brazen – and foolish – enough to do such a thing? And what do they want with a map that’s tied to a Norse myth about the end of the world? Set out across the globe, from Budapest to Greenland, in this action-packed Hidden Object Puzzle Adventure game!

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

CPU: 2.0 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 755 MB

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Hidden Expedition – Midgards End Collectors Edition-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.