بازی GiAnt WARFARE در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Wreck Tangle Games طراحی و منتشر شده است. در جهان GiAnt مبارزه در برابر بی عدالتی را تجربه می کنید که با ایجاد یک داستان زیبا توانسته محیطی جالب و هیجان انگیز را برای گیمرها بوجود آورد. کنترل یک مورچه تیرانداز را برعهده دارید که هم نوع های او مورد حمله حشرات قرار گرفته است. این مورچه خانه و سرزمین خود را از دسا داده است و هیچ اطلاعی از دوستان و خانواده خود ندارد به همین دلیل تصمیم می گیرد تا انتقام خود را از این حشرات بگیرد. او ماجراجویی را آغاز می کند که با خشونت زیادی همراه است و باید برای هر اتفاقی آماده باشد تا غافلگیر نشود. این بسته الحاقی شامل سلاح های جدید، دشمنان متوع و سطوح مختلف می باشد که جذابیت بازی را افزایش داده است اما آیا شما می توانید باوجود این امکانات انتفام مورچه ها را از این حشرات تهدیدآمیز بگیرید؟

GiAnt WARFARE PC-HI2U

GiAnt WARFARE pc cover دانلود بازی GiAnt WARFARE برای PC

GiAnt WARFARE screenshots 01 small دانلود بازی GiAnt WARFARE برای PC GiAnt WARFARE screenshots 02 small دانلود بازی GiAnt WARFARE برای PC

GiAnt WARFARE screenshots 03 small دانلود بازی GiAnt WARFARE برای PC GiAnt WARFARE screenshots 04 small دانلود بازی GiAnt WARFARE برای PC

GiAnt WARFARE screenshots 05 small دانلود بازی GiAnt WARFARE برای PC

Experience the world of ‘GiAnt’ through different eyes! A First Person Shooter from a tiny perspective! 

Hired by the ants it is down to you to act out vengeance on the aggressive enemies that were seen in the original game! Though instead of being a tiny ant with only wit and a matchstick to defend yourself, this time you play as a toy soldier, who is packed with an arsenal of guns!

This DLC includes…

+ More Weapons! – Blow away a spider with a shotgun, or destroy a moth with an AK47! 

+ Ammo and Health Drops – Never be too far away from Health or Ammo!

+ New Enemies – Some added insects that have new attacks! Some can shoot you from afar!

+ Level Select – A fiery Level Select Screen

Are you GiAnt enough to help the ants get revenge on these menacing insects! Go act out your vengeance! It’s time to put the Ant on tops of the food chain!

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP2+

Processor: 2.0 GHz Dual Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GT 440 or AMD Radeon HD 5550 w/ 512 MB

DirectX: Version 9.0

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8.1+

Processor: 2.4 GHz Quad Core – 2.4 GHz Intel i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 960 – NVIDIA GTX 660 Ti or AMD Radeon HD 7870 w/ 1024 MB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

HI2U Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.