بازی DreamBreak در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Aist طراحی شده است. ترور و کشتار در شهر افزایش یافته است، ماموران پلیس فضایی بی رحم را برای مردم بوجود آورده اند که بسیار دردناک است. داستان بازی در رابطه با انسانی عادی به نام یوجین است که اتفاقات ناگهانی باعث می شود تا او نیز وارد این ماجرا شود. یوجین فردی بود که هیچگاه مورد احترام دیگران قرار نمی گرفت به همین امر هر روز تلاش می کرد تا این احترام را بدست آورد اما در رسیدن به آن ناموفق بود. به همین دلیل تصمیم گرفت تا وجود خود را در شهر آشکار کند و با ماموران بی رحم وارد مبارزه شود. شما باید به او کمک کنید تا گرفتار پلیس ها نشود زیرا اینکار باعث مرگ شما می شود. همانند دیگر شخصیت های بازی باشید، فردی که رویایی ندارد و تنها برای زنده ماندن تلاش می کند. برای اینکه بتوانید بازی را به سرانجام برسانید باید از تمامی توانایی های خود استفاده کنید، ویژگی که دشمنان شما فاقد آن هستند.

DreamBreak PC-GOG

Dreambreak pc cover دانلود بازی DreamBreak برای PC

Dreambreak screenshots 01 small دانلود بازی DreamBreak برای PC Dreambreak screenshots 02 small دانلود بازی DreamBreak برای PC

Dreambreak screenshots 03 small دانلود بازی DreamBreak برای PC Dreambreak screenshots 04 small دانلود بازی DreamBreak برای PC

Dreambreak screenshots 05 small دانلود بازی DreamBreak برای PC

An authoritarian state pacifying the masses with propaganda. A brutal police force that shoots first then shoots some more. An ordinary everyman named Eugene, dragged by coincidence and circumstance from a life of mundane menial tasks into a baffling world of sudden, inexplicable murder, hidden conspiracy and unrelentingly lethal robots with nasty sharp pincers and lasers coming out of everywhere. Depicted in a distinctive Cyrillic pixel art style the cyberpunk city crackles with tech-noir intrigue and neo-digital deceptions. Using every tool at your disposal help Eugene to unpick the knot of mystery that he has become enmeshed within – your equilibrium will be rocked as you point and click a path through this briar patch of tangled meaning and unexpected quixotic quirks. Will Eugene make sense of the conundrum that unfolds before him, learn who is an ally or a foe and collect lots of vinyl records for his listening pleasure? He’ll race rapid hover bikes to earn sub-cultural respect, rub shoulders with high society in a post-modern nightclub, hack the brains of pursuing drone cops in thrill-packed chase sequences, strive to survive tense shootouts with merciless law enforcers and enjoy some 8-bit cowboy coin-op action in a dingy dive bar with a broken toilet.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8 or 10

Processor: 1.2 Ghz

Memory: 512 MB RAM

Graphics: 128 MB

DirectX: Version 9.0

Storage: 50 MB available space

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی setup_dreambreak_2.0.0.2 را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

GOG Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.