بازی Doodle God Solitaire در سبک فکری می باشد که توسط bigfishgame طراحی و منتشر شده است. در یک سفر طولانی و پر از شادی باید در تلاش برای بازکردن قفل ۱۲ عنصر باشید تا رازهای تمدن بازی آشکار شود. در ۱۲۰ سطوح مختلف و با ایجاد بشریت باید ترکیبی ایده آل برای یافتن ورق های بازی تشکیل دهید. بازی بسیارساده آغاز می شود ولی هرچه مراحل بیشتری را طی کنید سطح بازی افزایش می یابد و شما باید با تشکیل مکانیزم های مختلف در ذهن خود چاره برای جایگاه صحیح ورق ها پیدا کنید. در پایان هر مرحله هرچه سرعت بیشتری از شما ثبت شده باشد امتیاز بالاتری دریافت می کنید که بوسیله آن می توانید آیتم هایی را که لازم دارید خریداری کنید.

Doodle God Solitaire v1.0-ZEKE

Doodle God Solitaire pc cover دانلود بازی Doodle God Solitaire برای PC

Doodle God Solitaire screenshots 01 small دانلود بازی Doodle God Solitaire برای PC Doodle God Solitaire screenshots 02 small دانلود بازی Doodle God Solitaire برای PC

Unlock all 12 divine elements and watch as a civilization unfolds under your fingertips. The creation of humanity and 120 unique levels are an ideal combination for any solitaire fan. Start from the most simple microorganisms and create animals, mechanisms and entire armies. The ability to create a world in your image is now entirely in your hands. Find card pairs quickly to increase your reward, and then purchase bonuses such as mulligan, shuffle and joker. Embark on a long journey filled of joy, creation and artistic torment in Doodle God: Solitaire.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Processor: 1.3 GHz

Memory: 512 MB RAM

Graphics: Graphics card that supports Shader Model 3.0

DirectX: Version 10

Storage: 50 MB available space

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Doodle God Solitaire-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.