بازی Deputy Dangle در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو Chashu Entertainment طراحی و منتشر شده است. در عرض چند دقیقه تبدیل به یک معاون شده اید که باید به دنبال بدترین جنایتکار دنیا به نام GMA باشید. سقوط حزب تصمیم قطعی می باشد که نمی توان آن را لغو کرد، این امر می تواند امکانات شما را کاهش دهد و باید تلاش کنید تا مانع این عمل شوید. در حالی که باید با استفاده از قدرت خود GMA را پیدا کنید باید مراقب شریک زندگی و دوست خود باشید تا آسیبی به آن ها وارد نشود. خنده و فریاد زیادی در هنگام به اتمام رساندن ماموریت ها خواهید شنید که هدف آن تضعیف روحیه شماست. باید از سبک منحصر به فرد خود استفاده کنید اما آیا این سبک می تواند منجر پیروزی شما شود؟ یا آنکه این امر باعث قدرتمندتر شدن شیطان می شود در حالی که شما هیچگونه آگاهی از اعمال خود ندارید؟

Deputy Dangle PC-PLAZA

Deputy Dangle pc cover دانلود بازی Deputy Dangle برای PC

Deputy Dangle screenshots 01 small دانلود بازی Deputy Dangle برای PC Deputy Dangle screenshots 02 small دانلود بازی Deputy Dangle برای PC

Deputy Dangle screenshots 03 small دانلود بازی Deputy Dangle برای PC Deputy Dangle screenshots 04 small دانلود بازی Deputy Dangle برای PC

Deputy Dangle screenshots 05 small دانلود بازی Deputy Dangle برای PC

You are Deputy Dangle and today you’re getting deputized. Everything is going great until the elusive criminal, known only as GMA, decides to crash the party. Within minutes of becoming a deputy you’re now hot on the trail of Dangleton’s most infamous criminal. Use your powers of climbing, flopping, grappling, and flailing along with your partner Chongo to catch GMA and save the day. Key Features: Laugh and cry all at the same time as you attempt to surmount the challenge of controlling a boneless cop. Unravel the plot surrounding the criminal mastermind, GMA. Develop your own unique style of getting around town. Are you a cartwheeling speed demon or a majestic flying noodle? Master your multi-purpose plunger gun to grapple, swing, and fly around town. Explore vastly different environments from the depths of the sewer to the skies above. Put your boneless acrobatics to the test in four crazy trials and compete for high scores.

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or Higher

Processor: Core i3 3.0Ghz or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTS 450 or Radeon HD 4890 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX 9 compatible sound device

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or Higher

Processor: Core i5 3.0Ghz or equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660 or Radeon HD 7870 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX 9 compatible sound device

Additional Notes: Steam controller or Xbox 360, Xbox One, Logitech F310, or Logitech F710 controller

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

PLAZA Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.