بازی Dark Dimensions Blade Master Collectors Edition در سبک فکری می باشد که توسط Bigfishgames طراحی و منتشر شده است. ساکنین شهر Auburn سرگرم به جشن سالیانه هستند ولی قاتلی بی رحم تمام خوشحالی های مردم را از بین می برد و آن را به غم و اندوه تبدیل می کند. این قاتل افراد زیادی را در این جشن به قتل می رساند و پس از این عمل وحشتناک در مکانی مرموز پنهان می شود. باتوجه به داستان هایی که از گذشته تاکنون باقی مانده است در این مکان ارواح زندگی می کنند به همین دلیل مردم عادی اجازه حضور در آنجا را ندارند اما فردی شجاع و ماجراجو تصمیم می گیرد تا این قاتل را دستگیر و زندانی کند ولی برای این کار او در ابتدا باید سرنخ هایی برای ورود به خانه ارواح پیدا کند. قاتل با تمام هوشی که دارد اما یک تیغه جادویی را در شهر به جای می گذارد که استفاده صحیح از آن کمک زیادی به شما برای دستگیری این قاتل می کند.

Dark Dimensions Blade Master Collectors Edition v1.0 PC-ZEKE

Dark Dimensions Blade Master Collectors Edition pc cover دانلود بازی Dark Dimensions Blade Master Collectors Edition برای PC

تصاویری از محیط بازی:

Dark Dimensions Blade Master Collectors Edition screenshots 01 small دانلود بازی Dark Dimensions Blade Master Collectors Edition برای PC Dark Dimensions Blade Master Collectors Edition screenshots 02 small دانلود بازی Dark Dimensions Blade Master Collectors Edition برای PC

Daily Magic proudly presents the next installment of the Dark Dimensions series! It’s your one year anniversary. What starts as a fun show to celebrate the occasion quickly takes a deadly turn. Only you can save the town of New Auburn from the Dark Dimensions. Can you uncover the mystery of the Blade Master before it’s too late? Find out in this gripping hidden object puzzle adventure!

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 10

CPU: 2.5 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 1,17 GB

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Dark Dimensions – Blade Master Collectors Edition-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.