بازی Dark Chronicles Soul Reaver در سبک فکری می باشد که توسط Bigfishgames طراحی و منتشر شده است. فلیپ، دوست نزدیک شما بوسیله ارباب تاریکی Reaver ربوده شده است و هیچ خبری مبنی بر زنده بودن او وجود ندارد. حال فلیپ بیش از هر زمان دیگری به کمک شما نیاز دارید ولی یک کابوس ترسناک و قدیمی مانع شما برای انجام این عمل می شود. پس از اینکه متوجه می شوید ارباب تاریکی قصد دارد ارتباطی میان خود و رویاهای فلیپ برای تبدیل کردن او به اهریمن ایجاد کند، تصمیم خود را تغییر می دهید و با شروع یک ماجراجویی به دنبال نجات دوست خود از دست Reaver هستید اما فراموش نکنید که شیطان بسیار فریب کار است و از هر حیله ای برای شکست دادن شما استفاده می کند. این بازی دارای داستانی پنهان، خشن و اسرارآمیز می باشد که امکان رخ دادن هر اتفاق تلخ و شیرینی در آن وجود دارد.

Dark Chronicles Soul Reaver PC-ZEKE

Dark Chronicles Soul Reaver pc cover دانلود بازی Dark Chronicles Soul Reaver برای PC

تصاویری از محیط بازی:

Dark Chronicles Soul Reaver screenshots 01 small دانلود بازی Dark Chronicles Soul Reaver برای PC Dark Chronicles Soul Reaver screenshots 02 small دانلود بازی Dark Chronicles Soul Reaver برای PC

In Dark Chronicles: The Soul Reaver, your dear friend Philip needs your help! After his sister’s mysterious death, he has become haunted by horrifying nightmares. Is there a connection between Philip’s dreams and the supposed murder of an evil witch? Find out what is hiding in this peaceful French village. Uncover secrets and search for the truth. Play the adventure game Dark Chronicles: The Soul Reaver today!

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8, Windows 7 and Vista

CPU: 1.6 GHz

RAM: 1024 MB RAM

DirectX: 9.0

Hard Drive: 363 MB

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل اجرایی Dark Chronicles – Soul Reaver-setup را اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

ZEKE Release

 دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.