بازی Cursed West در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو GoeX GameS طراحی و منتشر شده است. وقایع بازی در غرب وحشی رخ می دهد، باید تلاش کنید تا به یک هفت تیرکش حرفه ای در این سرزمین تبدیل شوید اما برای این امر باید از مهارت های کافی برخوردار باشید که ممکن است در ابتدای بازی فاقد این ویژگی باشید. هرچه بتوانید مراحل بیشتری را پشت سر بگذارید شهرت شما افزایش می یابد و می تواند دشمنانی را برای شما بوجود بیاورد. این بازی را می توانید در حالت های متفاوت از جمله، مبارزه زمانی، نبردهای چندنفره و مراحل فرعی تجربه کنید که هربخش توانایی های شما را بیشتر می کند. با پیروزی های متعدد می توانید سلاح های جدیدی خریداری کنید و به رقابتی برابر با حریفان خود بپردازید. در یکی از بخش های بازی می توانید مبارزات انتخابی انجام دهید که به پیشرفت سریع تر شما کمک زیادی می کند.

Cursed West PC-HI2U

Cursed West pc cover دانلود بازی Cursed West برای PC

تصاویری از محیط بازی:

Cursed West screenshots 01 small دانلود بازی Cursed West برای PC Cursed West screenshots 02 small دانلود بازی Cursed West برای PC

Cursed West screenshots 03 small دانلود بازی Cursed West برای PC Cursed West screenshots 04 small دانلود بازی Cursed West برای PC

Cursed West screenshots 05 small دانلود بازی Cursed West برای PC

The game presents levels where you advance on a traditional way from left to right, where we must advance defeating enemies, also there’s 3d levels were we must pass without raising suspicious and undetected There are also levels were we ride our horse and we must pass trough the level or survive The game will count with different possible endings, and 3 unlockable modes: – “Boss rush mode”:with added timer for beating the bosses -“Alternative campaign” :You can take control of an alternative character – “Infinity”:Wich adds 3 additional stages to the campaign And don’t forget to find all the hidden items in the game!

سیستم مورد نیاز:

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Dual core 1.8ghz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Geforce 210 Storage: 2 GB available space

Additional Notes: 1280×720 Resolution/ The game supports gamepads/joysticks once inside the game (after launch)

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows7

Processor: Dual core 3.0ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Ati Radeon HD 6670

Storage: 2 GB available space

Additional Notes: 1280×720 Resolution/ The game supports gamepads/joysticks once inside the game (after launch)

راهنمای نصب:

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

=========================================

HI2U Release

 

دانلودDirect Link

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.