Frozen Free Fall بازی مهمی و زیبایی برگرفته از انیمیشن زیبایی با همین نام می باشد. شما دراین بازی می توانید تا ماجراهای زیادی را با شخصیت السا داشته باشید و در موانع و مشکلاتی که در مقابل وی خواهد بود با وی همراه شوید. بازی شامل مراحل زیبایی می باشد که بیشتر مواقع با دوستان خود اتفاق می افتد و شما حتی می توانید مراحلی را نیز با اولاف و کریستف و … را پشت سر بگذارید. در آخر این مراحل می توانید امپراتوری قدرتمند خود را با صلح و آرامش تشکیل دهید و خود را تشکیل دهید و بر اآن حکومت کنید. بازی روی اندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Frozen Free Fall 4.2.0 Apk + Data

Frozen Free Fall Cover%28Downloadha.com%29 دانلود بازی معمایی و زیبای فروزن Frozen Free Fall 4.2.0   اندروید

 Frozen Free Fall ss1 s%28Downloadha.com%29 دانلود بازی معمایی و زیبای فروزن Frozen Free Fall 4.2.0   اندروید  Frozen Free Fall ss2 s%28Downloadha.com%29 دانلود بازی معمایی و زیبای فروزن Frozen Free Fall 4.2.0   اندروید

 

 

 

Get ready for an epic puzzle matching adventure in the Kingdom of Arendelle, inspired by Disney’s Frozen! Join Anna, Elsa, Olaf and more of your favorite characters on a journey to slide and match hundreds of icy puzzles for FREE!

Changelog :

30 NEW LEVELS

Play 30 new levels under the night sky on the Endless Map!

ELSA’S ICE CREATIONS

Use Elsa’s magic to create colorful Snowgie Sculptures on the game board! Make matches with the sculptures to collect them!

راهنمای نصب:

–  فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.

–  فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.

–  پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb واقع در حافظه اصلی گوشی کپی نمایید.

–  از بازی لذت ببرید.

لینک دانلود:

رمز فایل:

  • پسورد: www.downloadha.com

راهنمای دانلود:

توجه : این بازی بر روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.