League of Stickman قهرمانان جدید در راه هستند. این بازی به صورت کاملا رایگان ارائه شده است و شامل شخصیت های جدید و با قابلیت ارتقا خواهند بود. بازی را در نسخه جدید تجربه کنید و در مراحل جذاب آن نیز شرکت نمایید. شما با پیشروی بیشتر در مراحل بازی در گوگل پلی رتبه بندی می شوید و می توانید با سایر بازیکنان نیز رقابت داشته باشید. بازی از صحنه های اکشن عالی برخوردار است و این ناشی از گیم پلی خود آن نیز می باشد. شکست دشمنان تنها خدف شما در بازی بوده و می توانید برای این منظور از هر سلاحی که می یابید استفاده نمایید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

 League of Stickman 2.2.2 Apk + Mod

League of Stickman Cover%28Downloadha.com%29 دانلود بازی اکشن لیگ مردان چوبی League of Stickman 2.2.2   اندروید

League of Stickman ss1 s%28Downloadha.com%29 دانلود بازی اکشن لیگ مردان چوبی League of Stickman 2.2.2   اندروید  League of Stickman ss2 s%28Downloadha.com%29 دانلود بازی اکشن لیگ مردان چوبی League of Stickman 2.2.2   اندروید

The most exciting action game of the year – League of Stickman! Best-in-class combat features! Crush the enemy! Beat them all! Win the ultimate challenge! This is the game you just cannot miss – League of Stickman!

Changelog :

Bugs fixed

لینک دانلود:

راهنمای دانلود:

توجه : این بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.