توئیتر برنامه رسمی شبکه اجتماعی توئیتر می باشد که امکانات مختلفی را برای کاربرانش فراهم کرده استو شما توسط ین برنامه می توانید فایل ها و توئیت های خود را به طور مستقیم از این اپ ارسال کنید و همچنین نظرات و بازخوردهای مطالب خود را نیز به طور سریع و آسان مشاهده نمایید. توسط این برنامه دیگر می توانید توسط گوشی اندروید خود اکانت خود را کنترل کرده و بازدید سریع و آسانی را از دیگر توئیت ها و اکانتها داشته باشید. این برنامه قابلیت ناتیفیکیشن را نیز در گوشی شما دارا می باشد و شما خواهید توانست به طور مستقیم روی گوشی خود این پیام ها و درخواست ها را مشاهده نمایید. این برنامه روی اندروید ۴.۰.۳ و بالاتر قابل نصب و اجرا می باشد.

Twitter Cover%28Downloadha.com%29 دانلود آخرین نسخه نرم افزار توئیتر Twitter 6.7.0   اندروید

Twitter ss s%28Downloadha.com%29 دانلود آخرین نسخه نرم افزار توئیتر Twitter 6.7.0   اندروید

Find the best of Twitter in an instant with Moments. Follow top stories through immersive pics, clips, and conversations. Get insights and perspectives you won’t find anywhere else.

Twitter is a free app that lets you connect with people, express yourself, and discover more about all the things you love.

• Get breaking news. Stay informed with the local and global news that matters to you most, as it happens.

Changelog :

See your Tweets when the lights go out. Night Mode in Modern Android delivers a dark color palette that’s made for reading in the dark.

لینک دانلود:

راهنمای دانلود:

توجه : این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.