ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

داماد گمیشانی، قربانی نزاع خانوادگی

نزاع خانوادگی برای تقسیم ارث و میراث باعث مرگ یک جوان گمیشانی ۷۲ ساعت قبل از مراسم عروسی او شد.

  به گزارش ایرنا، محمد تازیکی، رئیس دادگستری شهرستان گمیشان در تشریح حادثه می‌گوید: شب واقعه خواهر و برادران خانواده که دو ماه قبل پدر خود را از دست داده بودند، با هدف تقسیم ارث نشستی خانوادگی برگزار کردند که اختلاف نظر در سهم بندی میراث موجب وقوع جدل لفظی شدیدی بین آنان می شود.

 

در همین حال با ورود سایر افراد حاضر در منزل به این جدل لفظی، نزاع و درگیری فیزیکی شروع می شود و فردی بنام «ع-ن» با وارد کردن ضربه چاقو به قفسه سینه جوانی بنام «و-ن» وی را مجروح می کند که به سبب شدت جراحات وارده و خونریزی شدید، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.

 

طبق اظهارات شاهدان، مقتول قبل از آن در یکی از منازل مجاور به همراه دوستانش در حال نوشتن کارت های عروسی خود بوده است. قرار بود روز شنبه آینده عروسی وی برگزار شود که متاسفانه با ورود به نزاع جان خود را از دست داد.

 

پس از تحقیقات از مطلعین و افراد حاضر در نزاع، قاتل شناسایی و با صدور دستور قضایی و با تلاش و درایت مجموعه انتظامی شهرستان در ساعات ابتدایی وقوع جرم دستگیر و به جرم خود اقرار می‌نماید.

 

کلیه افراد شرکت کننده در نزاع شناسایی و به همراه مطلعین، تحقیقات لازم و بازسازی صحنه جرم انجام شده و با اقرار مجدد قاتل، تحقیقات مقدماتی به پایان رسیده است. ضمن این که ۴ نفر از شرکت کنندگان در نزاع نیز با صدور قرار وثیقه راهی زندانی شدند.

 

منبع : بیتوته

مجله