ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع سپاهان معتقد است که قهرمان شدن در لیگ امسال بسیار سخت است و مدعیان زیادی دنبال کسب این عنوان هستند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، شجاع خلیل‌زاده درباره عملکرد سپاهان و گرفتن شش امتیاز در چهار بازی ابتدایی لیگ برتر شانزدهم گفت: ما اگر ۹ امتیاز می‌گرفتیم خیلی خوب بود، اما این را هم باید در نظر گرفت که سپاهان تغییرات زیادی نسبت به فصل گذشته داشت و تیم ما جوان‌تر شده است. ما نیاز به هماهنگی داریم و به همین دلیل باید منتظر زمان باشیم. فکر می‌کنم عملکرد بدی نداشتیم و به‌عنوان مثال در بازی با پدیده قطعا باید برنده می‌شدیم که این اتفاق رخ نداد. در بازی با صنعت نفت اما عملکرد ضعیفی داشتیم. امیدوارم با شروع مجدد لیگ پیکان را شکست بدهیم و شرایط بهتری داشته باشیم.

او درمورد اینکه آیا سپاهان مدعی جدی قهرمانی خواهد بود، عنوان کرد: سپاهان همیشه مدعی قهرمانی است و امسال هم دنبال این عنوان است. البته در لیگ امسال رسیدن به قهرمانی بسیار سخت است، چون مدعیان زیادی دنبال کسب این عنوان هستند. من برای عبدالله ویسی در سپاهان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بهترین نتایج را بگیریم.

خلیل‌زاده درمورد اینکه آیا تعطیلی طولانی رقابت‌های لیگ برتر باعث افت فنی بازیکنان و مسابقات نخواهد شد، عنوان کرد: به هر حال این وقفه‌های ممکن است تأثیرگذار باشد، ولی تیم ملی ایران بسیار مهم است و ما باید دعا کنیم تا تیم ملی کشورمان به جام جهانی برود.

 

۲۰۵۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,