ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

امام جمعه اردبیل:

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۴:۳۶

امام جمعه اردبیل/عاملی

امام جمعه اردبیل گفت: هرچه زمان می‌گذرد فرمایش رهبری کاملا خود را نشان می‌دهد و ما با خیانت عظیم آمریکایی‌ها در برجام مواجه هستیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، آیت‌الله سیدحسن عاملی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اردبیل با انتقاد از تأخیر در تعیین تکلیف شهرداری اردبیل توسط مسئولان مربوطه اظهار داشت:‌ این امر سبب سوء ظن اهالی و زمینه‌ساز خسارت‌های بزرگ عمرانی و تفویت فصل کار و موسم تلاش و فرصت‌های کاری است.

وی با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد آن را تجربه‌ای نفیس در تاریخ سیاسی کشور دانست و گفت: پیام این حادثه این است که اتکاء و اعتماد به آمریکا نتیجه عکس دارد.

آیت‌الله عاملی افزود: سومین اعتماد به آمریکا در موضوع عراق بود که باز از طرف آنها با خیانت مواجه شد و چهارمین اعتماد در سال ۸۲ در مذاکرات هسته‌ای مسئولان قبلی بود که ایران با اعتماد به غرب، تعلیق را پذیرفت ولی باز با خیانت مواجه شد.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مسئولان فعلی که آن زمان تولیت مذاکره را داشتند در دور جدید مدیریت خود گفتند از آنجا که آمریکا آن زمان عضو مستقیم مذاکره کننده‌ها نبود، اروپایی‌ها در فشار و تنگنا قرار گرفتند و حالا لازم است با خود آمریکا در کنار اروپایی‌ها مذاکره کنیم.

وی اظهار کرد: به همین دلیل رهبر انقلاب اجازه مذاکره دادند و در ابتدای مذاکرات گفتند ظاهرا لازم است یک تجربه تکرار شود تا همه بفهمند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

امام جمعه اردبیل گفت: هرچه زمان می‌گذرد فرمایش رهبری کاملا خود را نشان می‌دهد و ما با خیانت عظیم آمریکایی‌ها در برجام مواجه هستیم؛ آنها هیچ مراوده یا معامله خطیر اقتصادی را اجازه نمی‌دهند و به شدت مراقب هستند تا هیچ تحول مثبت اقتصادی در ایران درست نشود.

آیت الله عاملی بیان کرد: ایران در ماجرای برجام تجربه بسیار نفیس با هزینه بسیار سنگین به دست آورد و آن عدم اعتماد به آمریکا بود و این تجربه نفیس نباید هیچ وقت مغفول بماند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال193 روز قبل