ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آواز خوانی مهدی سلطانی در خندوانه

مهدی سلطانی بازیگر موفق سینمای ایران شب گذشته روی صندلی خندوانه نشست و شبی بی یادماندنی را برای هوادارانش رقم زد . مهدی سلطانی در این برنامه آوازی را برای مردم اجرا کرد.

برنامه چهارشنبه شب «خندوانه» طبق روال هرشب با نمایی از رامبد جوان و تماشاگران آغاز شد و پس از آن شاهد ورود نیما و استاد کهنمویی بودیم.

کهنمویی شوخی هایی در خصوص لباس و مد و طرح هایی که به تازگی در بازار عرضه می شود را بیان کرد و درخواست کرد سعی کنید لباس هایی که می پوشید، محتوا داشته باشد.

پس از آن آیتمی با حضور رضا و بیژن بنفشه خواه در شهر اصفهان پخش شد که مکانهای دیدنی آنجا را نشان می دادند.

مهدی سلطانی در خندوانه

آواز خواندن مهدی سلطانی در خندوانه

در ادامه از یک بازیگر مودب و کسی که برای هر کار خود دلیل دارد، به روی صحنه دعوت شد و آن شخص مهدی سلطانی بود.

وی در ابتدا از سریال «شهرزاد» که حدود شش ماه زمان برده و شهریور ماه پارسال تمام شده است، گفت و اینکه تجربه های جدید و تنوع در این عرصه باعث می شود خودمان را تکمیل کنیم.

مهدی سلطانی متولد سال ١٣۵٠و پنج برادر دارد و فرزند اول خانواده است که دیگر برادان او در زمینه های غیر از هنر فعالیت می کنند.

در ادامه مهدی سطلانی برای مردم آواز خواند و گفت:این موضوع از سریال «مادرانه» و به پیشنهاد یک آهنگساز انجام شده است.

در آیتمی که در بین این برنامه پخش شد شهرام حقیقت دوست و حسن فتحی از شخصیت مهدی سلطانی گفتند.

در ادامه رامبد جوان از مهدی سلطانی خواست که به جای گوینده خبر یک خبر خوب را به مردم بدهد که وی گفت:بینندگان عزیز از این به بعد قرار نیست که در جهان جنگی رخ دهد.

مهدی سلطانی در خندوانه

مهدی سلطانی در برنامه خندوانه

وی ادامه داد:بسیاری از جرمهای سنگین جهان محصول خشم هستند. مثل قتل،٩٠درصد قتل ها و شکنجه ها وقتی ایجاد می شود که انسان خشم دارد و آنهای که کنترل می کنند، قاتل نمی شوند و افرادی که نمی توانند قاتل می شوند. خشم یک رویداد و پدیده است و آن افراد در لحظه بیمار هستند و باید آن لحظه را درمان کرد.

در ادامه ی این صحبت ها رامبد جوان از خشم هایی که در فضای مجازی به صورت ناسزا و الفاظ رکیک نشان داده می شود و چقدر وحشتناک است، گفت.

مهدی سلطانی از اهمیت کتاب خواندن و تاثیر آن بر روی فرهنگ انسانها گفت. او می گوید:به دلیل اینکه کتاب ثمره ی سالها تلاش یک انسان است و با خواندن آن می شود با تجربه ی چندین ساله ی یک آدم آشنا شد.

پس از بازی پانتومیم جوان و سلطانی و اهدای لوح «خندوانه» به وی و خواندن شعر همراه با تماشاگران برنامه دیشب هم به پایان رسید.

خوانندگی مهدی سلطانی در برنامه خندوانه + تصاویر

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,