ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

بِأَیِّ ذَنبٍ قُتِلَتْ/

۲۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۸:۱۲

شهید یمنی نوزاد

دیگر جهانیان به تماشای تصاویر دلخراشی از کودکان یمنی که در حملات مستمر جنگنده‌های سعودی و مزدورانشان به شهادت می‌رسند، عادت کرده‌اند و جامعه به‌اصطلاح جهانی که سرکردگی آن را آمریکا به‌عهده دارد،‌ تمایلی به توقف این جنایات مزدور منطقه‌ای‌اش ندارد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، از ششم فروردین ۱۳۹۴ که غرش جنگنده‌های سعودی و برخی کشورهای عربی همسو با آل سعود، خواب و آرامش را از کودکان یمنی گرفت تا امروز جنایات هولناکی علیه این مردم بی‌دفاع در پرونده تاریک آل سعود ثبت شده است که هر یک از دیگری دلخراش‌تر است.

تصویر دیدن یک شهید شیرخواره یمنی در آغوش پدرش که تنها یک ماه از عمرش می‌گذشت، عمق سنگدلی و بی‌رحمی مدعیان خدمت به حرمین شریفین و مسلمانان را به تصویر کشیده است.

این شیرخواره یک‌ماهه یمنی در حمله جنگنده‌‌های سعودی به روستایی در حومه صنعاء به شهادت رسید. جنگنده‌های سعودی مردم این روستای بی‌دفاع را بمباران کردند که در نتیجه آن چهار غیرنظامی از جمله یک شیرخواره یک‌ماهه به‌نام ابراهیم صالح محمد محسن العابد به شهادت رسید.

 

عمق این مصیبت و جانکاهی آن را می‌توان در چشمان پدر این شهید یمنی مشاهده کرد، نوزادی که هنوز ماه اول زندگی خود را تکمیل نکرده بود که قربانی کینه‌‌توزی سعودی‌هایی شد که به‌زعم خود می‌خواهند مشروعیت و دموکراسی را برای مردم یمن بیاورند،‌ در حالی که کشورشان با دموکراسی و حکومت و پارلمان منتخب و انتخابات بیگانه‌ است.

بیش از یک سال و نیم است که مردم یمن شاهد جنایات پیاپی آل سعود و برخی کشورهای عربی مزدور و متحد آنها علیه مردم فقیر‌ترین کشور عربی همسایه پولدارهای سعودی هستند و مدعیان دروغین دفاع از حقوق بشر نه‌تنها در این زمینه تماشاچی هستند بلکه با دادن چراغ سبز به متجاوزان، آنها را برای ادامه جنایات جری‌تر کرده‌اند.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال184 روز قبل