ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – کارلوس پویول با حضور در یک تیزر تلویزیونی، خشم هم تیمی های سابق خود در بارسا را درآورد.

به گزارش سایت نود، پایگاه خبری Elsewhere امروز به نقل از سایت های ورزشی اسپانیایی خبر داد که کارلوس پویول مدافع اسبق تیم ملی اسپانیا و باشگاه بارسلونا در یک تیزر تبلیغاتی حضور پیدا کرد که در آن می گوید: من کارلوس پویول، اسپانیایی هستم. گفتن این دیالوگ چند کلمه ای به شدت هم تیمی های سابق پویول در بارسا را خشمگین کرد.

پویول که خود اهل ایالت جدایی طلب کاتالان است، در سال ۲۰۱۰ همراه با تیم ملی اسپانیا فاتح جام جهانی شد. روزنامه آ اس خبر داد که بسیاری از کاربران کاتالانی، القابی نظیر وطن فروش، بی لیاقت و خود فروخته را به پویول نسبت دادند. برخی از کاربران چنین پیام هایی را برای پویول نوشته اند: پول بگیر و کاتالان را بفروش؛ خیلی خجالت آور است کارلوس پویول، فکر می کردم مردم سرزمینت را بیشتر از پول دوست داری؛ گفتن اینکه من اسپانیایی هستم، آنهم توسط چهره شناخته شده ای مثل پویول، بسیار توهین آمیز است.

در عین حال برخی از کاربران هم از پویول در برابر حجم انتقادات دفاع کرده و گفته اند پویول هر کاری کرده باشد فکر نمی کنیم کارش بدتر از تقلب مالیاتی لیونل مسی باشد. مسی از جیب مردم اسپانیا دزدی کرد، یعنی از همان مردمی که به ورزشگاه می روند و هر هفته او را تشویق می کنند.

 

۲۰۸۱

 

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,