ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در ادامه حمایت آل سعود از تروریسم تکفیری/

۱۱ مهر ۱۳۹۵ – ۱۶:۲۲

ام هنادی عراق

اقدام یک مادر عراقی در به هلاکت رساندن چند تروریست داعشی که چند عضو خانواده‌اش را به شهادت رسانده بودند، خشم شدید رسانه‌های سعودی را به دنبال داشت و آنها را به دروغ‌پردازی و وارونه‌کردن حقایق وادار کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، در این مسئله هیچ کس شک و تردید ندارد که کشتار و قتل انسان‌ها به شیوه‌های هولناک و وحشیانه مختص وهابیون است که شبه جزیره عربستان را با تکیه بر همین خوی خشن و سنگدلی بی‌حد و حصر خود اشغال کرده و در این زمینه حتی از بریدن شکم زنان باردار و قطع سر مردان برای وادار کردن مردم حجاز به تسلیم در برابر وهابیون ابایی نداشتند و امروز هم تروریست‌های داعشی تمام و کمال از پدرخوانده‌های وهابی خود در کشتار و ویرانگری تبعیت می‌کنند.

امروز یک رسانه سعودی با ریختن اشک برای تروریست‌های داعشی، یک مادر عراقی را که تنها جرمش گرفتن انتقام خون چند عضو خانواده‌اش بود که به دست تکفیری‌ها به شهادت رسیده بودند، با بدترین و زشت‌ترین الفاظ مورد حمله قرار داد.

عکاظ با توهین به این مادر عراقی، وی را «قصاب» خواند و به سبب مشارکت این بانوی شجاع عراقی در عملیات حشد شعبی(نیروهای داوطلب مردمی) علیه تروریست‌های تکفیری بار دیگر به عقده‌گشایی و انتقام‌گیری از  حشد شعبی و جمهوری اسلامی ایران به عنوان مهمترین حامی ملت و دولت عراق در نبرد تمام عیار با تروریست‌های وهابی پرداخت.

این رسانه بار دیگر ادعای بی‌اساس خود مبنی بر وابستگی نیروهای داوطلب مردمی عراق به ایران با هدف مخدوش کردن وجهه این نیروهای تاثیرگذار در صحنه جنگ مقدس با تروریست‌های تکفیری مورد حمایت آل سعود را تکرار کرد.

«ام هنادی» یکی از مادران شجاع عراقی است که فرماندهی یکی از گروه‌های داوطلب مردمی با عنوان ماموریت‌های ویژه، یگان ابوشیماء را برعهده دارد، تروریست‌های داعشی، چند عضو خانواده وی را دریک جنایت هولناک سر بریدند، روزنامه عکاظ که همانند دیگر رسانه‌های سعودی هیچ گاه به اخلاق حرفه‌ای و انسانی پایبند نبودند، به وارونه‌کردن حقایق پرداخته و جنایت تروریست‌های تکفیری در سربریدن چند عضو خانواده این زن عراقی را انکار کردند و بدتر از همه این‌که، این زن عراقی را به خاطر کشتن قاتلان اعضای خانواده‌اش، قصاب و آدمکش توصیف کردند.

عکاظ اقدام این مادر عراقی در کشتن چند تروریست داعشی را خجالت‌آور خواند و برای تروریست‌ها اشک ریخت و کشتن آنها را جنایت خواند.

این رسانه سعودی اقدام مادر عراقی در به هلاکت رساندن چند تروریست داعشی را نشان دهنده دور بودن این زن عراقی از روحیه و شخصیت مادری به زعم خود توصیف کرد.

عکاظ در حالی نحوه هلاکت تروریست‌های داعشی به دست این مادر عراقی را خجالت‌آور، جنایت و دور از شخصیت و روحیه مادری توصیف کرده که توقع داشته است این مادر عراقی در برابر جنایت هولناک داعشی‌ها در کشتار چند عضو خانواده‌اش فقط سکوت کند و از گرفتن انتقام خودداری کند.

مردم عراق به ویژه اهل سنت چند سالی است گرفتار آفت ویرانگر تروریست‌های تکفیری وهابی هستند که رژیم آل سعود به حمایت‌های گسترده مالی و تسلیحاتی از آنها دست می‌زند و شیوخ وهابی هم با صدور فتاوای نفرت‌انگیز نقش پدران معنوی تروریست‌ها را برعهده دارند و کشتار و جنایت به شیوه‌های مختلف از جمله سربریدن، مثله کردن، زنده زنده سوزاندن و … را برای آنها توجیه می‌کنند

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال148 روز قبل