ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – ویلسون، وارلا و بلکت یونایتد را ترک خواهند کرد.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد در حالی روز سه شنبه انگلیس را به مقصد چین ترک کرد که مورینیو 25 بازیکن را در این تور همراه خود برده است:

ده خیا، رومرو، جانستون

بلیند، بایی، فوزو منسا، جونز، مک نیر، روخو، شاو، اسمالینگ، تاونزیبی، والنسیا

کریک، هررا، یانوزای، لینگارد، ماتا، ممفیس، مخیتاریان، آندرس پریرا، یانگ

کین، رونی، رشفورد

مارسیال، اشنایدرلین، شواین اشتایگر، دارمیان، زلاتان ابراهیموویچ و فلینی به دلیل آنکه همراه تیم های ملی کشورشان در مراحل حذفی یورو ( یک هشتم به بعد ) حاضر بودند، همراه دیگر بازیکنان در این تور حاضر نیستند.

دیگر غایبین یونایتد این بازیکنان هستند: بورثویک جکسون، وارلا، جیمز ویلسون و بلکت.

جکسون به دلیل مصدومیت یونایتد را در این تور همراهی نمی کند ولی وضعیت سه بازیکن دیگر در هاله ای از ابهام قرار دارد. مورینیو این سه بازیکن را همراه خود به چین نبرده تا آنها در مورد آینده شان تصمیم بگیرند.

به این ترتیب جدایی ویلسون، وارلا و بلکت قطعی به نظر میرسد. ویلسون فصل گذشته به صورت قرضی به برایتون رفت.

وارلا هم طبق اعلام ساکرنت، احتمالاً به صورت قرضی فصل آینده در فرانکفورت توپ خواهد زد. با حضور والنسیا، دارمیان و منسا، جایی برای او در پست دفاع راست وجود ندارد.

اما تلگراف گزارش داده است، علیرغم آنکه کین همراه تیم به چین سفر کرده است، ولی مورینیو تمایلی به حفظ این بازیکن ندارد و ویلیام کین نیز یکی دیگر از خروجی های قطعی شیاطین سرخ در فصل نقل و انتقالات تابستانی 2016 است.

البته قطعاً یونایتد تا پایان آگوست خروجی های دیگری هم خواهد داشت، وضعیت فلینی، شواینی، ماتا، بلیند و روخو هنوز نامعلوم است.

2021

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,