ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن تیم استقلال گفت: نفتی‌ها به دلیل اینکه بدنسازی نکرده بودند، از نظر بدنی سرحال‌تر از ما بودند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، خسرو حیدری در مورد بازی امروز استقلال و نفت و غیبت تماشاگران در این بازی، گفت: به هر حال فوتبال با هوادارانش زنده است. بازی امروز کسل‌کننده بود؛ چراکه ما در بدنسازی سنگین بودیم، اما نفتی‌ها تازه تیمشان تشکیل شده بود و فشار بدنسازی را نداشتند. به همین دلیل آنها سرحال‌تر از ما بازی کردند، اما به هواداران قول می‌دهم که روز به روز بهتر شویم. به دلیل اینکه در دوران بدنسازی بودیم، امروز با ترس و لرز بازی کردیم.

وی در خصوص اینکه آیا استقلال خوش‌شانس بود که به نفت نباخت، افزود: به هر حال فشار بدنسازی و اردوی سنگینی که در ارمنستان داشتیم، باعث شد بدن‌های ما سنگین شود، اما بدنسازی ما برای طول فصل است و قطعاً در ادامه لیگ بهتر خواهیم شد.

این بازیکن در مورد غیبت تماشاگران به دلیل محرومیت در این بازی گفت: اگر تماشاگران نباشند، فوتبال اصلاً معنی نمی‌دهد.

حیدری درباره درگیری کاوه رضایی و میلاد فخرالدینی هم اظهار داشت: به هر حال فوتبال فشار بالایی به بازیکنان وارد می‌کند و این مسائل طبیعی است. خود میلاد عضو این تیم بوده و همه بازیکنان با هم رفیق هستند،‌ اما به هر حال این تنش‌ها پیش می‌آید.

وی درمورد اینکه شاید فخرالدینی به دلیل جدایی از استقلال ناراحت بوده، تصریح کرد: فکر نمی‌کنم این‌طور باشد، به هر حال فوتبالیست‌ها شاید در هر تیمی بازی کنند، آرش برهانی و حنیف عمران‌زاده این همه سال در استقلال بازی کردند، اما الان در این تیم نیستند، اما همه آنها استقلالی‌هایی هستند که در تیم‌های دیگر بازی می‌کنند.

حیدری در مورد اینکه همه این بازیکنان مدعی هستند یک نفر در جدایی آنها نقش داشته، اظهار داشت: شما باید در باره بازی سوال کنید، این سوالات هیچ ارتباطی به من ندارد.

 

۲۰۲۰

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,