ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

یکی از شهروندان بوشهری، طی تماسی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی منبری ها، از حمله موش ها به منزل خود خبر داد.

این شهروند اظهار داشت: ما در این گرمای تابستان، از مشکلات متعددی از جمله قطعی مکرر و طولانی آب مواجه هستیم، اما اخیرا معضلی دیگر به نام “مزاحمت موش ها” نیز به آن اضافه شده است.

ساکن پایگاه هوایی بوشهر گفت: در ابتدا فقط دو موش را در منزل مشاهده کردیم که با استفاده از تله، مرگ موش و چسب و … آن ها را از منزل بیرون راندیم.

وی افزود: بلافاصله پس از آن در کمال تعجب و ناباوری، حدود ۳۰ موش را در زیر کابینت آشپزخانه مشاهده کردیم و پس از بررسی دقیق تر متوجه شدیم که همه اتاق های منزل، به جولانگاه موش ها تبدیل شده است و با وجود داشتن همسر باردار و فرزند خردسال، ماندن در آن خانه برایمان غیرممکن بود.

این شهروند تصریح کرد: پس از اینکه از کشتن و بیرون راندن این جانوران موزی از منزل ناامید شدیم، به دفتر فرماندهی پایگاه مراجعه کردیم و موضوع را با وی درمیان گذاشتیم.

وی ادامه داد: به گفته فرماندهی پایگاه ششم شکاری، چندین خانواده دیگر ساکن در منطقه داخلی پایگاه نیز طی مراجعات خود از همین مشکل ابراز نگرانی و گلایه کرده بودند که حتی لوله های فاضلاب که از جنس پولیکا بوده نیز، توسط موش خورده شده و آسیب جدی دیده است و تنها راهی که پیش پای آنها قرار گرفته بود، دراختیار قرار دادن سم به آنها بوده است.

بر اساس این گزارش، حالا این خانواده هایی که در نقاط و محله های مختلف شهر بوشهر، منازل آن ها مورد حمله موش ها قرار گرفته و مشکلات بهداشتی، عدم آسایش و … آن ها را تهدید می کند، یا مجبور به ترک خانه خود شده اند و فرار و در به دری و پیدا کردن مکانی جدید را بر ماندن در چنین منازل و مشکلاتی ترجیح داده اند و یا اینکه با همین معضل، به سختی روزگار سپری می کنند.

 

منبری ها

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,