ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

جزئیات حمله به اتوبوس خبرنگاران در بازیهای المپیک ۲۰۱۶

اتوبوس گروهی از خبرنگاران پوشش دهنده اخبار بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو، از سوی گروهی ناشناس مورد حمله واقع شد. این اتوبوس در مسیر بازگشت از سالن برگزاری رقابت های بسکتبال به دهکده المپیک بود که مورد حمله واقع شد که بر اثر این حمله تعدادی از شیشه های اتوبوس شکست. هنوز مشخص نیست که شکسته شدن شیشه ها بر اثر شلیک گلوله بوده است یا پرتاب سنگ، اما برخی از خبرنگاران حاضر در اتوبوس ادعا می کنند که صدای شلیک دو گلوله را شنیده اند و به آنها حمله مسلحانه شده است .

خبرنگاران در برزیل

اگرچه در این حادثه هیچ کدام از مسافران اتوبوس به صورت جدی مجروح نشدند، اما پرتاب شیشه های شکسته شده باعث ایجاد جراحت هایی جزئی در سه تن از خبرنگاران شد. پلیس برزیل نیز هنوز گزارش قطعی درباره این اتفاق منتشر نکرده است .

خبرنگاران در برزیل

در همین حال اما ماریو آندراده، سخنگوی بازی های المپیک ریودوژانیرو خبر حمله به اتوبوس حامل خبرنگاران و جراحت سه تن از آنها را تأیید، اما اعلام کرده است که افرادی که به این اتوبوس حمله کرده اند و انگیزه آنها از این حمله هنوز مشخص نشده است .

وی گفت:ما هنوز نمی دانیم که شکسته شدن شیشه های اتوبوس بر اثر پرتاب سنگ بوده است یا شلیک گلوله. پلیس در حال بررسی این حادثه است .

این اولین حمله به اتوبوس خبرنگاران در ریو نیست و پیش از این نیز شش خبرنگار چینی در پی حمله کور مهاجمان مسلح جان حود را از دست داده بودند.

خبرنگاران در برزیل
 

حمله تروریست ها به اتوبوس خبرنگاران در ریو ۲۰۱۶!

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,