ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رویترز در خبری فوری گزارش داد حمله به یک مرکز معلولان در ژاپن جان دستکم ۱۹ نفر را گرفته است. این حمله در شهر «ساگامیهارا» واقع در غرب توکیو پایتخت ژاپن صورت گرفته است.

19 کشته و ۶۴ زخمی در حمله به یک مرکز توانبخشی

در عین حال خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از یک خبرگزاری ژاپنی اعلام کرد در یک حمله با چاقو به یک مرکز معلولان در خارج از توکیو ۱۹ نفر کشته و ۶۴ تن زخمی شده اند.

گفته می شود یک جوان ۲۰ و چند ساله عامل این حمله خونبار است. پلیس در ساعت ۰۲:۳۰ بامداد به وقت محلی با تماس اضطراری در محل وقوع این حادثه حاضر شد.

 19 کشته و ۶۴ زخمی در حمله به یک مرکز توانبخشی

بر اساس اخبار محلی فرد ضارب کارمند سابق این مرکز نگهداری معلولان بوده است.بر همین اساس تلویزیون ملی ژاپن در گزارشی اعلام کرد مردی تسلیم پلیس شده و مدعی است عامل حمله به مرکز نگهداری معلولان و کارمند سابق این مرکز است. هنوز انگیزه این اقدام جنایتکارانه مشخص نیست.روزنامه اکسپرس انگلیس نیز در خبری از وخامت حال چهار نفر از مجروحان این حادثه خونبار گزارش داده است.

19 کشته و ۶۴ زخمی در حمله به یک مرکز توانبخشی

دیلی میرور دیگر روزنامه انگلیسی نیز به نقل از پلیس ژاپن اعلام کرد مردی ۲۶ ساله که گفته است کارمند مرکز نگهداری معلولان بوده و به چاقو کشی در این مرکز اقرار کرده خود را تسلیم پلیس کرده است.

تسنیم

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,