ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

عضو مجلس خبرگان رهبری:

۱۸ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۴:۴۵

علی حسینی اشکوری

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه اگر دشمن به سپاه و بسیچ می‌تازد از سر درماندگی آنهاست، گفت: آنها صیانت امروز نظام و امت را در وجود نیروهای قدرتمند و الهی بسیج، سپاه و ارتش دیده‌اند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حجت الاسلام و المسلمین سید علی میرحسینی اشکوری ظهر امروز در دیدار حلقه‌های صالحین بسیج حوزه مقاومت شهید ورزنده قم اظهار داشت: اینکه نوجوانان و جوانان کشور در فعالیت‌های بسیج حضوری پرشور دارند جای شکر است و این حضور آینده کشور و نظام را تضمین می‌کند.

وی با بیان اینکه اگر خانواده‌ها بدانند جوانان و نوجوانان با چه هجمه سنگینی توسط دشمنان روبه‌رو هستند حتماً آنها را ترغیب به حضور در اماکن فرهنگی همچون بسیج خواهند کرد، افزود: دشمن از طرق گوناگون درصدد نابودی نسل جوان ماست و خانواده‌ها نباید جای هیچ درنگی در این موضوع داشته باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: با بسیج بودن نه‌تنها برای آینده نظام، اسلام و مذهب مفید است بلکه هم‌اکنون برای حفظ جوانان و نوجوانان از انحرافات خطرناک راهی جز پیوستن به بسیج وجود ندارد.

وی با تأکید بر اینکه اگر دشمن به سپاه و بسیج می‌تازد از سر درماندگی آنهاست، خاطرنشان کرد: آنها صیانت امروز نظام و امت را در وجود نیروهای قدرتمند و الهی بسیج، سپاه و ارتش دیده‌اند و برای اینکه بخواهند این عقبه را از بین ببرند تا نفوذ کنند از هیچ راهی برای خدشه وارد کردن به این نیروهای برخاسته از دل مردم دست برنمی‌دارند.

اشکوری ادامه داد: امروز قوه مقاومت سپاه و بسیج به‌عنوان هدف در تیررس دشمنان قرار گرفته است و آنان فهمیده‌اند برای ضربه زدن به نظام باید این نیروی مردمی را هدف بگیرند و در صدد هستند مردم را نسبت به بسیج و سپاه بدبین کنند ولی نمی‌دانند نیروهای مسلح ما برخاسته از توده‌های مردم و انقلاب هستند.

وی با بیان "هر کجا ضعف نشان داده‌ایم دشمن درصدد ضربه برآمده است"، عنوان کرد: مایه مباهات است در خلیج فارس ناوهای آمریکایی مجبور به عقب‌نشینی می‌شوند و رسیدن به ۹۰متری ناوها نشان از قدرت ما دارد و این کار آنها در دل دشمن هراس ایجاد کرده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: حکومت غاصب و نجس سعودی با سد راه کردن حج ابراهیمی بار دیگر بر ننگین بودن خود پافشاری کرد و نشان داد که نباید اداره حرمین شریفین در اختیار آنها باشد.

وی با ابراز اینکه به‌درستی مقام معظم رهبری این نظام را شجره نحس دانسته‌اند و آل سعود یک نظام قبیله‌ای وحشی هستند، گفت: از نظر شرعی نظام آنها مشروعیت ندارد و بر اساس روایات خودشان که رهبری جامعه اسلامی را برای قبیله قریش دانسته‌اند باید از آنها پرسید که شما قریشی نیستید و حتی عرب هم نیستید بلکه اعرابی هستند.

اشکوری ادامه داد: دموکراسی ادعایی غربی‌ها هم که جزو شئونات نهادهای مدنی است نیز توسط آل سعود اجرا نمی‌شود و نظام آنها سرتاپا در اختیار بیگانگانی است که بر ثروت مسلمانان تسلط پیدا کرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه آل سعود با پول‌های مسلمانان در سوریه، یمن و عراق دست به جنایت می‌زند، خاطرنشان کرد: آنها با افکار تند وهابیت مدعی مبارزه با شرک هستند در صورتی که خودشان از مشرکین هستند، آنها در یمن مفتضحانه شکست می‌خورند و در مقابل دولت‌های اروپایی با پول‌های کثیف، آنها را تبرئه می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: علمای جهان اسلام باید به پاخیزند و حقایق را به مردم بگویند که خوشبختانه علمای اهل سنت در این زمینه اقداماتی انجام داده‌اند و برگزاری کنفرانس‌های مبارزه با جریان تکفیری‌ها می‌تواند افکار کثیف آنها را برچیند.

انتهای پیام/*

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال137 روز قبل