ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، گروهی از عناصر تروریستی داعش به سرکردگی «یوسف احمد سلطان»، فرمانده ارشد داعش در بیابان‌های شرقی «حمص» حملات سنگینی را ساعتی قبل علیه مواضع نیروهای سوری در حومه جنوبی شهر «تدمر» آغاز کردند.

هدف از این عملیات علاوه بر نفوذ به مناطق جنوبی این شهر، برهم زدن تمرکز نیروهای سوری در جبهه غرب منطقه گازی «اراک» و اطراف منطقه گازی «الشاعر» بوده است.

نیروهای سوری مستقر در منطقه با هوشیاری کامل، تحرکات تروریست‌ها را رصد کردند و توانستند با کمینی موفقیت آمیز تمامی عناصر گروه از جمله سرکرده‌ی ارشد این گروه تروریستی را به هلاکت برساندند.


جهت مشاهده نقشه در اندازه بزرگتر کلیک کنید اینجا   

 

جنگنده‌های سوری و روسی مواضع و تجمعات تروریست‌ها را در ارتفاعات «السخنه»، «الطیبه»، حومه روستای «آراک» و جاده «تدمر_السخنه» هدف قرار دادند و خسارت سنگینی را به تروریست‌ها وارد کردند.
از سوی دیگر، همزمان با حملات جنگنده‌ها و نزدیک شدن نیروهای سوری و تیپ فاطمیون به منطقه آراک، ده‌ها تن از عناصر داعش مستقر در منطقه السخنه از منطقه گریختند و به مکان نامعلوم متواری شدند.

نیروهای ارتش سوریه در ۸ فروردین سال جاری بعد از ده ماه اشغال شهر باستانی تدمر توسط تروریست‌ها، توانست این شهر را آزاد کند و مانع تخریب آثار باستانی این منطقه شود.

انتهای پیام/

 

http://fna.ir/CN4GJ6

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,