ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، سردار سید تیمور حسینی عصر امروز با تشریح وضعیت ترافیک در مهرماه امسال گفت: اگر قرار باشد تمام اقدامات ما سلبی باشد خروجی خوبی نخواهد داشت.

وی گفت: ما تلاش می‌کنیم با اقدامات ایجابی و سلبی تلاش کنیم تا نظم بر عبور و مرور حاکم باشد و بتوانیم رضایت همه جامعه را فراهم کنیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: پلیس مترو حمل و نقل عمومی و حتی آموزش و پرورش در نظم بخشی به ترافیک در مهرماه نقش دارند و این در حالی است که نهادهایی مثل آب و برق و گاز هم به واسطه پروژه‌هایی که دارند باعث می‌شوند ترافیک روان یا کند باشد.

سردار حسینی تصریح کرد: ما در کارگروه ترافیک مصوب کردیم که سازمانهای خدماتی تا روز ۲۰ مهر هیچ گونه اقدام عمرانی انجام ندهند البته برخی موارد به یکباره یک لوله آب می‌ترکد که نمی‌شود کاری کرد.

وی در پاسخ به اینکه چگونه خودروهای فاقد برچسب سرویس مدارس شناسایی خواهند شد گفت: یکی از دغدغه‌های ما این است که برخی خانواده‌ها با هماهنگی همدیگر اقدام به کرایه یک ماشین می‌کنند در حالی که این موضوع نه تنها مقرون به صرفه نیست بلکه باعث برخی مشکلات می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: سرویس‌های مدرسه باید حتما دارای برچسب سرویس مدرسه باشد البته اگر پدر و مادر بخواهند خودشان فرزندشان را به مدرسه ببرند ما با او برخورد نخواهیم کرد.

وی افزود: اما اگر پدر و مادر یکی از دانش آموزان در کنار فرزند خود چند دانش آموز دیگر را هم جا به جا کند آن زمان این خودرو را ۴۰ هزار تومان در مرحله اول جریمه خواهیم کرد.

سردار حسینی گفت: جریمه خودروهای فاقد برگه معاینه فنی از بعد از ماه مبارک رمضان تشدید شد و ما پیش از ماه مبارک رمضان از رانندگان خواستیم تا فکری برای این موضوع داشته باشند.

وی افزود: ما تلاش داریم برنامه‌ای پیش ببریم تا همه خودروهایی که در تهران تردد می‌کنند دارای معاینه فنی باشند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/L61VH3

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,