ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

پرسپولیس و تیم قشقایی در جام حذفی

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت:پیرو صحبت هایی که با سرمربی تیم داشتیم و با توجه به نظر مثبت ایشان، تیم فوتبال پرسپولیس بر اساس برنامه اعلامی از سوی سازمان لیگ روز جمعه، نهم مهر ماه در چارچوب دیدارهای جام حذفی به میدان خواهد رفت.

جام حذفی

پرسپولیس در جام حذفی

پندار خمارلو اظهار داشت:با توجه به حضور تعداد بالای بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی، این حق برای باشگاه وجود داشت که بازی خود در این مرحله از رقابت ‎های جام حذفی را در زمان دیگری برگزار کند ولی در همکاری با سازمان لیگ و همچنین با توجه به اینکه با شروع بازی هایمان در جام قهرمانان آسیا و تعطیلات رقابت های باشگاهی به خاطر بازی های تیم ملی با پدیده فشردگی و نزدیکی بازیها روبرو می شویم، با نظر مثبت سرمربی تیم، پرسپولیس طبق برنامه مقرر و در غیاب ملی پوشان خود در این مرحله از رقابت های جام حذفی مقابل تیم قشقایی شیراز به میدان خواهد رفت.

وی ادامه داد:در این ارتباط با آقای ایوانکوویچ هم صحبت کردیم که ایشان اعلام کرد؛ طبق برنامه ای که سازمان لیگ اعلام خواهد کرد، در این مرحله از رقابت های جام حذفی با نفرات موجود به مصاف تیم قشقایی شیراز خواهیم رفت.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس خاطرنشان کرد:همچنین در گفتگویی که با سازمان لیگ داشتیم، عنوان شد، این بازی به احتمال فراوان روز جمعه، نهم مهر ماه برگزار خواهد شد.

حضور پرسپولیس در جام حذفی ۹۵

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,