ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حسین محب اهری با اشاره به وضعیت جسمانی خود بعد از یک دوره بیماری و شیمی درمانی بیان کرد: اکنون اوضاع جسمانی من در شرایط نسبتا خوبی است البته هنوز درد دارم و باید منتظر بمانم تا ببینم پزشکان چه می گویند.

وی ادامه داد: ۲۰ مهر باید آزمایش بدهم تا ببینم دوره های شیمی درمانی چه نتایجی داشته است و آیا به پیوند مغز و استخوان نیاز دارم و یا خیر. به هر حال بدن در شیمی درمانی انگار که دچار بمباران شده باشد و با مشکلات زیادی مواجه می شود و خود من هم اطلاع چندانی از وضعیتم ندارم بلکه منتظرم تا نظر پزشکان و نتیجه آزمایش ها را بدانم.

این بازیگر تئاتر و تلویزیون درباره اینکه می تواند نقشی در آثار هنری ایفا کند و یا خیر، توضیح داد: فعلا نمی توانم به پیشنهادی در مورد بازی قول بدهم و به همه می گویم که بعد از ۲۰ مهر جوابشان را خواهم داد.

حسین محب اهری همچنین درباره نظر پزشکان نسبت به وضعیت جسمانی خود تصریح کرد: پزشکان بیان می کنند وضعیتم خیلی بهتر است و حتی فکر نمی کرده اند که من اینقدر خوب بشوم.

وی در پایان درباره سریال «علی البدل» که حین بازی در آن دچار مشکلات جسمانی شد، گفت: این سریال به کارگردانی سیروس مقدم، کار بسیار خوبی بود که در اطراف روستاهای همدان تصویربرداری شد و من در آن نقش رییس یک شورا را بر عهده داشتم.

مهر

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , ,