ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۲۵ مهر ۱۳۹۵ – ۱۷:۵۷

حسین انتظامی

نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات انتخاب شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» به نقل از دبیرخانه هیئت نظارت بر مطبوعات، سید علا‌الدین ظهوریان دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات با اعلام میزان مشارکت ۵۲ درصدی مدیران مسئول در انتخابات الکترونیکی نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات گفت: یک هزار و ۵۶۵ نفر در این دوره از انتخابات شرکت کرد‌‌ه‌اند.

وی  افزود: از میان ۳هزار و ۳۹ واجد شرایط، یک هزار و ۵۶۵ مدیر مسئول در انتخابات شرکت کردند که با شمارش آرای ماخوذه، حسین انتظامی با کسب حدود ۷۲ درصدآرا یعنی یک هزار و ۱۲۶ رای به عنوان نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات انتخاب شد.

وی همچنین محمود اسعدی با ۷۶ رای، محمد فاضلی مصلح آبادی با ۳۷ رای، نسرین ابراهیمی ساعتی با ۳۴ رای را نفرات بعدی اعلام کرد.

به گفته دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات، ۹۴ درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی پس از انتخابات الکترونیکی نیز به برگزاری به شیوه الکترونیکی رای داده اند.

شانزدهمین دوره انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات، امروز یکشنبه ۲۵ مهرماه از ساعت ۱۰ آغاز و تا ساعت ۱۷٫۳۰ تمدید شد.

انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات امروز در محل معاونت مطبوعاتی و به صورت الکترونیکی برگزار شد در حالی که پنج نفر از کاندیدهای این دوره پیش از آغاز انتخابات، انصراف خود را اعلام کردند.

انصراف‌دهندگان از این دور از انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات عبارتند از سیدنظام‌الدین موسوی «مدیرعامل خبرگزاری فارس»، سید محمد خرازی «روزنامه وقایع‌الاتفاقیه»، رضا کلانی «ماهنامه محیط زیست»، محمدحسین فرهادیان «پایگاه خبری همدانستان» و حسین خاکزاد شاهین‌‌دشتی «پایگاه خبری خزر برخط».

امسال انتخابات نمایندگان مدیر‌مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات برای نخستین‌بار به صورت  الکترونیکی توسط دبیرخانه هیئت نظارت بر مطبوعات برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال132 روز قبل