ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

ساسان انصاری حسرت بزرگ پرسپولیسی ها

ساسان انصاری که در فصل گذشته با زدن ۹ گل و ۴ پاس گل در فولاد یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم محسوب می شد قرار بود که به جمع پرسپولیسی ها بپیوندد که به علت تعدد بازیکن نتوانست نظر برانکو را جلب کند. ساسان انصاری در ابتدای فصل نقل و انتقالات از جمع فولادی ها جدا شده بود بار دیگر به خانه اش بازگشت. ساسان انصاری به مدت یک فصل با فولاد خوزستان قرارداد بست و یک بار دیگر به جمع فولادمردان خوزستان پیوست.

ساسان انصاری که در ابتدای فصل یکی از خریدهای خوب پرسپولیس محسوب می شد، به دلیل تعدد بازیکن در میانه میدان نتوانست نظر برانکو را جلب کرده و برای سرخپوشان به میدان برود. این بازیکن که بعد از ناکامی در پرسپولیس به فولاد پیوسته این روزها یک تنه تیمش را به موفقیت رسانده و عامل اصلی بردهای تیم سعداوی است.

ساسان انصاری

ساسان انصاری بازیکن تیم فولاد خوزستان

انصاری در ۵ بازی که در ترکیب فولاد به میدان رفته، ۴ گل و یک پاس گل برای خود ثبت کرده تا مشخص شود که پرسپولیسی ها بازیکن بزرگی را از دست داده اند. در شرایطی که ساسان انصاری می توانست بمب اصلی پرسپولیس باشد، آنها به راحتی این بازیکن را از دست دادند تا در تیم دیگری به درخشش خود ادامه دهد.

ساسان انصاری بازیکن فولاد بعد از جدایی از پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده است. ساسان انصاری در هفته پنجم لیگ برتر مقابل سایپا گلزنی کرد و در هفته ششم نیز توانست مقابل پدیده خراسان یک پنالتی برای تیمش بگیرد و خودش پنالتی را تبدیل به گل کند.

ساسان انصاری حسرت بزرگ پرسپولیسی ها

منبع : namnak.com

مجله