ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۲۰ مهر ۱۳۹۵ – ۰۹:۱۳

حزب الله

حزب الله لبنان عملیات استشهادی قدس را ضربه‌ای سخت به رژیم اشغالگر صهیونیستی دانست.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المنار، حزب الله لبنان در بیانیه‌ای عملیات قهرمانانه مصباح ابو صبیح جوان فلسطینی در شهر قدس اشغالی را که منجر به کشته و زخمی شدن شماری از نظامیان صهیونیست شد، تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است که عملیات شهید قهرمان ابوصبیح ضربه‌ای محکم به رژیم اشغالگر صهیونیستی به شمار می‌رود، زیرا در امن‌ترین منطقه اشغالی در مرکز قدس به وقوع پیوسته است و نیروهای زبده امنیتی این رژیم هدف قرار گرفته شده اند. این امر نشان دهنده آگاهی و دقت و داشتن معرفت عمیق در چگونگی ضربه زدن به نظام امنیتی دشمن و وارد کردن ضربه‌ای سخت به درون آن است.

حزب الله تاکید کرد که عملیات این جوان فلسطینی بیانگر این است که ملت زنده و مجاهد فلسطین قدس را فراموش نمی کند و در دفاع از آن کوتاهی به خرج نمی دهد بلکه گرانبهاترین چیز نزد خود را به منظور زنده نگاه داشتن مسأله‌اش در وجدان امت تقدیم می کند تا آنها برای آزادی قدس و تمام سرزمینهای اشغالی فلسطین تلاش کنند.

حزب الله با اشاره بر آخرین پیام این شهید قبل از شهادت که گفته بود الاقصی امانتی است در دستان شما و آن را تنها نگذارید اعلام کرد: این پیام باید انگیزه‌ای برای همه احاد امت اسلامی باشد تا نیرو و توان خود را در راه حفظ این مسجد در معرض تهدید و همه مقدسات اسلامی و مسیحی در قدس شریف، به کار گیرند.

حزب الله لبنان در ادامه این بیانیه این عملیات قهرمانانه را به خانواده این شهید مجاهد و صبور و به ملت مظلوم فلسطین صمیمانه تبریک گفت و خواستار همبستگی گسترده مردم فلسطین و کشورهای عربی با مقاومت و منطق شد.

حزب الله همچنین خواستار همبستگی با خانواده این شهید بویژه دختر وی که اشغالگران بعد از افتخار او به این عملیات قهرمانانه او را بازدشت کردند و نیز وارد آوردن فشار بر دشمن برای آزادی فوری او شد.

سرزمین فلسطین از اوایل اکتبر سال گذشته تا کنون شاهد آغاز انتفاضه قدس و درگیری بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست است و رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس با اتخاذ تصمیمات و اقدامات مختلف تلاش کرده است جلوی انتفاضه قدس و موج عملیات های مقاومتی فلسطینیان در اراضی اشغالی فلسطین را بگیرد، اما همه این تلاش ها به شکست انجامیده است و این انتفاضه همچنان ادامه دارد و خواب راحت را از چشمان مقامات صهیونیست گرفته است.

از آغاز انتفاضه قدس تا کنون بیش از ۲۴۰ فلسطینی به شهادت رسیده اند.

رژیم صهیونیستی طی روزهای اخیر شمار دیگری از شهروندان فلسطینی را به شهادت رسانده و یا آنها را مجروح کرده است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال139 روز قبل