ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آیت الله حسینی بوشهری:

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۴:۱۳

حسینی بوشهری

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به فرا رسیدن سالروز پیروزی حزب‌الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه گفت: حزب‌الله با این پیروزی انتقام سختی از اسرائیل گرفت و قدرت کاذب این رژیم را از بین برد که این پیروزی در اصل پیروزی اسلام و قرآن بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت: انسان‌هایی که تقوا را پیشه کنند در دنیا موفق و سربلند و در آخرت عاقبت به خیر و رستگار می‌شوند.

امام جمعه قم با اشاره به تاکید اسلام به فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر افزود: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعاتی است که باید توجه ویژه‌ای به آن شود و اگر به این فریضه الهی فراموش شده توجه شود بسیاری از مشکلات فرهنگی جامعه برطرف می‌شود.

آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: آن چه که شرع اسلام و عقل سلیم و عرف قطعی جامعه اسلامی به عنوان معروف می‌شناسد باید معروف نام برد و همچنین آنچه اسلام آن را منکر می‌داند باید منکر دانست.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم عنوان کرد: عده‌ای مسئله معروف و منکر را در یک سلسله مسائل اجتماعی می‌دانند درصورتی که معروف و منکر به مسائل اقتصادی وسیاسی و اعتقادی ارتباط پیدا می‌کند و کل فضای جامعه تحت پوشش فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر و لزوم توجه مسئولان به این فریضه الهی تصریح کرد: باید وزارتخانه ای به امر به معروف و نهی از منکر اختصاص پیدا کند چون این فریضه الهی از اهمیت بسیار بالای برخوردار است.

استاد حوزه علمیه اظهار داشت: آن موضوعی که از سخنان گوهربار رسول خدا و دین اسلام بر می‌آید این است که امر به معروف و نهی از منکر موضوعی است که عقل و شرع و وحی به این فریضه مهم تاکید کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: دهه کرامت با میلاد حضرت معصومه(س) آغاز و با میلاد امام رضا(ع) به پایان می‌رسد، امام رضا(ع) دارای شخصیت بی‌نظیری است که فضای جامعه متأثر از تعالیم ارزشمند این امام همام است.

آیت‌الله حسینی بوشهری با اشاره به اقدامات امام رضا(ع) برای نشر و تبیین معارف الهی بیان کرد: امام رضا(ع) فرهنگ اهل بیت(ع) را تا دورترین نقاط جهان گسترش داد و پیوند فکری بین مردم و اهل بیت(ع) ایجاد کرد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به فرا رسیدن سالروز پیروزی حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه عنوان کرد: روز مقاومت و پیروزی قهرمانانه حزب‌الله لبنان است، حزب‌الله با این پیروزی انتقام سختی از اسرائیل گرفت و قدرت پوشالی این رژیم را از بین برد که این پیروزی در اصل پیروزی اسلام و قرآن بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در ملاقاتی که مجموعه وزارت اطلاعات با مقام معظم رهبری داشتند ایشان از اقدامات انجام شده تقدیر کردند و تاکید کردند که خط فاصل بین کشورمان و آمریکا باید محفوظ بماند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال193 روز قبل