ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قطع یارانه نمایندگان مجلس

حذف یارانه نقدی دهک های بالای درآمدی برنامه جدیدی است که دولت در پیش گرفته است و در ابتدای امر اجرای این طرح یارانه نقدی ۵۰ نماینده مجلس که قبل از ورود به مجلس یارانه دریافت میکردند قطع شد .

احمد میدری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت:امسال حداکثر ۲۰۰ هزار نفر را برای حذف یارانه به سازمان هدفمندی اعلام کرده بودیم که مشخص شد یارانه بخش قابل توجهی از آنها قبلاً قطع شده است.

وی با تاکید بر اینکه قانون مشخص کرده است که یارانه چه افرادی باید حذف شود، گفت:اعضای هیئت علمی و قضات از جمله این افراد هستند.

میدری با اشاره به اینکه مجلس کد ملی همه نمایندگان ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد، افزود:۵۰ نفر از پذیرفته شدگان جدید مجلس شورای اسلامی قبلاً یارانه دریافت می کردند که پس از نمایندگی، یارانه آنان حذف شده است.

 یارانه

 یارانه نقدی ۵۰ نماینده مجلس قطع شد

وی بااشاره به اینکه امسال یارانه هیچ کس به علت شاخص هایی مانند دارایی آنان حذف نشده است، گفت:در قانون مقرر شده است که سه دهک پر درآمد باید از دریافت یارانه حذف شوند که با شاخص های مختلف می توان دهک های پر درآمد را شناسایی کرد.

معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به این پرسش که ملاک حذف یارانه ها چیست؟ گفت:مجلس در سال ۹۴ ضوابط مشخصی را اعلام نکرده بود امّا امسال ضوابط مشخصی مانند حذف یارانه اعضای هیئت علمی و قضات اعلام شده است.

میدری افزود:یارانه شاغلانی حذف شد که در آمد آن ها بالاتر از حد تعیین شده بود و تماس تلفنی هم با آن ها گرفته نشده است امّا در صورت اعتراض تماس گرفته می شود.

حذف یارانه نقدی ۵۰ نماینده مجلس

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,