ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حذف خنده‌دار جودوکار ایران از المپیک/چه وقت کمربند بستن بود آقای مولایی؟

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سعید مولایی نماینده وزن منهای ۸۱ کیلوگرم ایران در جودو، به حریف روس باخت و حذف شد.

در ادامه بازی های المپیک، امروز سعید مولایی نماینده وزن منهای ۸۱ کیلوگرم ایران در دور نخست استراحت داشت و در دور دوم به مصاف خاسان خالمورزایف دارنده مدال طلای ۲۰۱۶ اروپا و نفر ششم رنکینگ جهانی از روسیه رفت که شکست خورد و حذف شد. در این بازی مولایی با سه اخطار ، در مقابل دو اخطاری که حریف روسی گرفت ، از المپیک حذف شد. یکی از این اخطارها را مولایی به دلیل باز و بسته کردن بدون اجازه کمربندش گرفت . داور مسابقه به او اخطار داد چون احساس کرد دارد روند بازی را قطع می کند و به همین سادگی و خنده داری نماینده کوشرمان از المپیک حذف شد چون در انتها یک اخطار بیشتر داشت. اخطار بدون باز و بسته کردن کمربند!

دیگر نماینده جودوی ایران در المپیک ۲۰۱۶ جواد محجوب در وزن -۱۰۰ کیلوگرم است که روز پنجشنبه پس از استراحت در دور نخست باید به دیدار توما نیکیفرف نفر نهم رنکینگ جهانی و دارنده مدال برنز ۲۰۱۵ جهان و نقره ۲۰۱۶ اروپا از بلژیک برود. در وزن جواد محجوب ۳۴ جودوکار حضور دارند. محجوب در صورت برتری در این مبارزه با برنده مبارزه جودوکاران گرجستان و انگلستان مبارزه می‌کند.

———————–

سبقت‌الهی به نیمه‌نهایی تپانچه ۲۵ متر زنان نرسید
گلنوش سبقت‌الهی که در بخش دقت رقابت‌های تپانچه ۲۵ متر زنان در المپیک با کسب ۲۹۱ امتیاز دوازدهم شد در دومین بخش این رقابت‌ها که سرعت است نیز به کارش خودش پایان داد و از رسیدن به نیمه‌نهایی المپیک بازماند. سبقت‌الهی در مجموع دو بخش دقت و سرعت ۵۷۲ امتیاز کسب کرد و نتوانست به مرحله نیمه‌نهایی المپیک برسد و از مسابقات کنار رفت. او در بخش سرعت ۲۸۱ امتیاز گرفته‌است.

این مسابقات در دو بخش دقت و سرعت انجام می‌شود و امتیازهای ورزشکاران در دو بخش مشخص می‌شود و در نهایت هشت نفر نخست به فینال رسیدند. سبقت‌الهی پیش از این در رقابت‌های تپانچه بادی ده متر زنان بیست و یکم شد.

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,