Zemana AntiMalware یک برنامه کاربردی مناسب برای اسکن و شناسایی نرم افزار مخرب در سیستم بوده و امکانات گسترده ای را برای نجات سیستم شما از سقوط و ویروسی شما فراهم آورده است. همواره برنامه های مخرب دارای قدرت امنیتی بالایی بوده و توانایی از بین برنامه برنامه های اساسی سیستم شما را داشته و آسیب های زیادی را نیز می زنند. با این برنامه می توانید به صورت پیشرفته آنها را شناسایی و پاک کرده و سیستم خود را بهینه سازی کنید. برنامه از جنبه های مختلفی سیستم را اسکن کرده و تهدیدهای مختلف را از آن دور نگه می دارد.

Zemana%20AntiMalware حذف بدافزارها با Zemana AntiMalware 2.21.2.465

Zemana AntiMalware s1 حذف بدافزارها با Zemana AntiMalware 2.21.2.465

Whats New :
This is the stable release of the previous BETA version (2.21.1.29)
Known Issues
Support for Safe Boot Mode

Zemana AntiMalware is a second opinion cloud-based multi-engine malware scanner designed to rescue your computer from malware that have infected your computer despite all the security measures you have taken.

Once you’ve downloaded Zemana AntiMalware, you can start a scan. Zemana AntiMalware does not store virus definitions on your PC. Instead, when our software finds a suspicious file, it passes the fingerprint to the Scan Cloud where 10 different anti-virus engines perform checks. Milliseconds later, the Scan Cloud marks the file as safe or malicious, or else asks AntiMalware to upload it for further examination. Zemana AntiMalware rapidly sets about removing any confirmed malicious software.

سیستم مورد نیاز:

Intel Pentium 300 MHz or higher (or equivalent)
256 MB available RAM
50 MB free space on the hard drive
CD-ROM (for installation of the program from CD)
Internet connection (required for product activation and some update features)

راهنمای نصب:

۱) پس از اتمام نصب، حتما مطمئن شوید اینترنت شما غیرفعال می باشد و سپس اینترنت خود را یک بار ریستارت کنید.

۲) پس از بالاآمدن ویندوز، به بخش Services رفته (با تایپ عبارت services در بخش استارت ویندوز، برای شما نمایان خواهد شد) و دنبال ZAM Controller Service باشید. بر روی آن راست کلیک کنید و گزینه Stop را انتخاب کنید.

۳) وارد پوشه crack شده و فایل اجرایی ZAM.exe را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

۴) نرم افزار را اجرا کنید. با استفاده از یکی از سریال های موجود در فایل serial.txt نرم افزار را رجیستر کنید.

۵) نرم افزار را به طور کامل در فایروال خود قرار دهید. سپس دوباره به بخش Services رفته و ZAM Controller Service را Start کنید.

۶) اینترنت خود را متصل کنید و سپس نرم افزار را اجرا نمایید.

لینک دانلود:

رمز فایل:

  • پسورد:www.downloadha.com

راهنمای دانلود:

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.downloadha.com می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.