ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تغییرات جالب شکم در بارداری

دوران بارداری سرشار از راز و رمزهای دوست داشتنی و جالب است که با آگاهی از انها نگرانی های بی مورد رفع خواهد شد به عنوان مثال یکی از این نگرانی ها کوچک و بزرگ شدن شکم در طول روز است . فرایند جالبی است که ببینید که شکمتان بزرگ شده و در طی حاملگی شکلش تغییر می کند. حالا وقتی که فرزندتان بزرگ تر میشود و شکمتان بزرگتر می شود، شکل شکمتان با حرکت کودک، تغییر می کند. یک روز ممکن است شکمتان خیلی کوچک باشد و چند ساعت بعد، بزرگ تر شود – همه به خاطر آن است که فرزندتان جایش را در رحم تغییر داده است!

 شکم در بارداری

تغییرات جالب شکم در بارداری

خط چشم ابزار زنان برای تعیین مسیرتغییرات شکم در بارداری می شود!

از این تغییرات لذت ببرید، حتی اگر وقتی که مسائل لباس مطرح شوند چون فقط امروز صبح است که لباس ها اندازه می شوند شکل شکمتان را مورد بررسی قرار داده و بکوشید که جایگاه دقیق فرزندتان را حدس بزنید. بعضی از زوج ها از خط چشم برای کشیدن تصاویر شکم برای کمک فهم حرکات کودک و اینکه حرکات چه تاثیری روی شکل شکم دارند، استفاده می کنند.

در این مرحله، فرزندتان پیچ و خم زیادی را طی می کند، بنابراین جایگاهش به سرعت تغییر می کند ولی این مسئله زیاد طول نمی کشد . اکثر نوزادان شروع به جایگیری سر به پایین می کنند که در حدود هفته ۲۸ می باشد. اگر قبلا باردار شده اید یا حاملگی چندقلویی دارید، این مورد کمی فرق می کند.

 ممکن است عطرتان را دوست داشته باشید یا ممکن است از آن خسته شده باشید. حاملگی زمانی است که عطر جدیدی را امتحان کنید. موردی را پیدا کنید که باعث خوشحالی شما شود. عطر جدید می تواند حالتی به شما بدهد ه باعث احساس سرخوشی شما گردد. بعد از تولد، ممکن است به عطر قدیمی خود بر گردید. انتخاب با شماست.

حدس تغییرات شکم در بارداری با خط چشم!

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,