ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

محمد قانبیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران در سالروز حمایت از صنایع کوچک اظهار کرد: صنعت در سال‌های اخیر از حال و روز مساعدی برخوردار نیست و گرد و خاک رکود چهره صنعت را فرا گرفته است.

وی تصریح کرد: حجم بالایی از صنایع بزرگ در آستانه تعطیلی قرار دارند و آن دسته هم که تعطیل نیستند با نیمی از ظرفیت خود در عرصه تولید فعال‌اند.

قانبیلی با تأکید بر اینکه حال و روز صنایع کوچک در شهرستان‌های کشور به ویژه در استان تهران وامصیبتاست، اضافه کرد: صنایع کوچک هم مانند صنایع بزرگ رکود زده شده‌اند.

*ریسمان خروج از تورم از دست دولت خارج شده است

عضو شورای عالی استان‌ها و نماینده این شورا در سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور با اشاره به این نکته که دولت تدبیر و امید در راستای احیای تولید ملی و رونق اقتصاد و در امتداد آن نجات صنایع سیاست‌ها و برنامه‌های خوبی داشت، افزود: ولی ریسمان خروج از تورم از دست دولت خارج شده است.

قانبیلی تصریح کرد: صنعتگران از انبوه و کوهی از مشکلات رنج می‌برند و این مشکلات در شرق استان تهران به مراتب بیشتر به چشم می‌خورد.

عضو شورای عالی استان‌ها ادامه داد: هیچ دولتی به اندازه دولت تدبیر و امید به صنعت ضربه نزده است و صنعتگران صنایع خرد هم با مشکلات عدیده‌ای مواجه‌اند.

وی افزود: دولت تدبیر و امید برای گردش چرخه تولید ملی باید نگاه ویژه و خاصی به احیای صنایع خرد، کوچک و متوسط داشته باشد.

انتهای پیام/۶۷۰۱۶/غ۲۰

http://fna.ir/QNA66Z

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,