ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

«محمد پرورش» در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در خصوص حادثه نشست زمین در خیابان پیامبر(ص) در تهران گفت: در جلساتی که در مدیریت بحران تهران داشتیم، قرار بر این شد که اگر هر حادثه‌ای در تهران رخ داد، بلافاصله در خصوص آن حادثه مصاحبه صورت نگیرد، بلکه قرار بر این شد تا بعد از مشخص شدن دلایل حادثه و کار کارشناسی نتایج اطلاع‌رسانی عمومی شود.

وی با اشاره به اظهارات معاون ترافیکی شهرداری تهران که گفته است به دلیل نشت آب حادثه در خیابان پیامبر(ص) رخ داده و نشست زمین صورت گرفته است، گفت: در تهران حدود ۱۰ هزار کیلومتر شبکه آب داریم، اما سوال ما این است که چرا هر وقت حادثه‌ای رخ می‌دهد، این حوادث در مناطقی که مترو در آنجا احداث شده است، رخ می‌دهد،‌بنابراین تأکید ما بر این است که هر حادثه‌ای در تهران رخ داد، بعد از کار کارشناسی در این خصوص اظهارنظر شود.

پرورش ادامه داد: متأسفانه با این‌گونه اظهارنظرها تلاش همکاران ما در شرکت آب و فاضلاب با این پیک مصرف آب که شبانه‌روزی تلاش می‌کند برای شهر تهران آب پایدار تأمین کنند، از بین می‌رود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اضافه کرد: در مکانی که نشست زمین حدود ۱۰ متر بوده است، یک خط لوله ۵۰۰ و یک خط لوله ۱۵۰ در آن مکان وجود دارد، اما هیچ اتفاقی برای این خطوط رخ نداده است و در حال حاضر هیچ مشکلی برای این خطوط وجود ندارد.

به گفته پرورش اگر این خطوط دچار شکستگی شده بود، آب نفوذ می‌کرد، پس اینجا به این نتیجه می‌رسیم که هیچ بحثی در مورد نشست زمین به خاطر شکستگی لوله آب نیست.

انتهای پیام/

http://fna.ir/GKLG52

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,