ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دزدیدن ۹ میلیون از حساب یک خانم

یازدهم خرداد امسال خانم جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۰۷ فلسطین به مأموران اعلام کرد که محتویات کیف دستی اش حاوی مقادیری وجه نقد به همراه کارت عابربانک همراه با رمز ورود به حساب، مورد سرقت قرار گرفته و طی چند تراکنش مالی مجموعا مبلغ ۹ میلیون تومان موجودی داخل حسابش برداشت شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «جیب بری» و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۶ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:ساعت ۱۷:۰۰ یازدهم خرداد از خانه خود واقع در خیابان استاد معین خارج شده و از طریق اتوبوس BRT به سمت میدان فلسطین حرکت کردم. پس از رسیدن به مقصد متوجه شدم که یک پیامک از بانک برایم ارسال شده که طی آن مبلغ ۲۰۰ هزار تومان از حسابم برداشت شده بود، ابتدا اهمیت ندادم که چند لحظه بعد، گوشی تلفن همراهم به جهت تمام شدن شارژ خاموش شد، پس از روشن کردن مجدد گوشی متوجه شدم که از حسابم مجموعا مبلغ ۹ میلیون تومان برداشت شده است.

جیب بری در تهران

جیب بر حرفه ای تهران

 کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بررسی تراکنش مالی حساب متعلق به مالباخته موفق به شناسایی یک طلافروشی در محدوده میدان امام حسین (ع) شدند. با مراجعه کارآگاهان به طلافروشی و بررسی تصاویر دوربین های مداربسته، تصاویر یک زن و مرد جوان توسط صاحب طلافروشی مورد شناسایی قرار گرفت.

صاحب طلافروشی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:آقا و خانم جوانی به بهانه خرید سرویس عروسی به مغازه بنده آمدند و مدعی شدند که چند روز دیگر مراسم ازدواج آنهاست و به این بهانه اقدام به خرید سرویس طلا و انگشتر طلا کردند و من نیز با توجه به اظهارات آنها دقتی در خصوص بررسی مشخصات مالک حقیقی عابر بانک با هویت این افراد نکردم .

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد:در ادامه رسیدگی به پرونده و با دستور مقام محترم قضایی، تصاویر بدست آمده از متهمین در یک نوبت در سطح جراید کثیرالانتشار و خبرگزاری ها منتشر شد اما هیچگونه تماسی در خصوص شناسایی متهمین پرونده صورت نگرفت لذا بنا به دستور مجدد مقام محترم قضایی، دستور انتشار دوباره ی تصاویر متهمین صادر شد. لذا از تمامی شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصاویر متهمین شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت و محل سکونت متهمین از طریق شماره تماس های ۵۱۰۵۵۳۹۰ و ۵۱۰۵۵۳۸۹ در اختیار کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

جیب بر حرفه ای تهران با دزدی های میلیونی

منبع : namnak.com

مجله